ASTROLOJİ HAFTALIK YADA GÜNLÜK

0
370

BURÇLAR VE ÖZELLİKLERİ

 1. Koç (21 Mart-19 Nisan)

Hakimiyet sever. Koç burcu insanı yönetmeyi ve hükmetmeyi sever. Tutkulu koç insanı. Yenilgi kavramı yoktur. Gerçekçi yapıları olan insanlardır. Özellikle kendine ait şeyleri kıskanır.

 1. Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

En inatçı burçlar arasındadır. Sağlam karakterleri ve rahat tavırlarıyla etkileyicidir.özellikle realist insanlardır. Hayal kurmak değil gerçekçilik peşindedir.

 1. İkizler  (21 Mayıs- 22 Haziran)

En dikkat çekeni üstün ve kıvrak zekasıdır. 7 sinden 70 sine kadar sorulara sorarak öğrenme arzusunda çözümle konusunda inanılmaz yetenekli ve hiper aktif kişilerdir.

 1. Yengeç (23 Haziran – 22 Temmuz)

Hümanist ve sempatik duruşları vardır.Duygularını kendi içinde yaşar kimse yede paylaşmaz kimsenin kendisiyle dertlenmesini izin vermez. Bu tavırları yüzünden sessiz soğuk ve duyarsız izlenime kapılır dışarısı.

 1. Aslan (23 Temmuz -22 Ağustos)

Aslan burcu demek gururla aynı noktada olmaktır. Karakteriyle üstün karaktere sahiptir. Aslan burcunu sahip kişiler rahat yaşamayı kolay şekilde yaşamayı sağlarlar.

 1. Başak  (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu karmaşayla aynı yolda gitmektir.Eleştiri yönleri bazen insanları bezdirebilir ama asla vazgeçmezler bundan.

 1. Terazi  (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi burcu burçların içinde en karasızdır. Karar verme ve kararla alakalı her hangi bir baskı altında dengesi bozulmakta, en kötü özelliği de karar verme konusunda baskı altında kalmasıdır.

 1. Akrep      (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep burcu burçlar içinde en hırslı ve ihtiraslı olanıdır. Aşk ve sevgi konusunda kendileri ne özgü bir suskunlukları vardır. Kimse bilemez yaşadıklarını iç dünyasında asla paylaşmazlar.

 1. Yay  (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu cesur  ve farklıdır. Sıradanlık ruhlarında yoktur. Yay burcu denilince özgürlük ön plana çıkmaktadır. Baskılanamaz durdurulamaz eğer zorlanılırsa sert davranışlarla karşı karşıya kalınabilir.

 1. Oğlak  (22 Aralık – 19 Ocak)

Oğlak burcu sessizlikte ketumlukla içeri kapanıklılıkta oldukça başarılıdırlar. Bu özellikleri nedeniyle insanlara yaklaşmakta onlara güvenmekte çok zorluk yaşarlar. Mantıklı bulmadıkları hiçbir şeyi kesinlikle kabullenmezler.

 1. Kova     ( 20 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu insanı iki farklı noktada olabilir. Akılıcı da olur hayalperestte, kova insanı dediğim dediktir. Bir şeyi kafasına koyduysa başarır onu. Çok çabuk sinirlenir öfkelenir ama içinde kin bırakmaz. Affedici özelliği daha ağır basar.

 1. Balık      ( 19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu demek duygusallık demek. Duygularını kullanmadan yemek bile yiyemezler. Vicdanlı, dürüst ve uyumludur. Balık burcu, etraflarında olan bitenlerin etkisi altındadır. Her şeyi önemser ve çok fazla alıngandır.

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here