ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI

0
245

Koç Aralık 2018 aylık burç yorumları

Beklediğiniz hukuksal durumlarla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz.

Boğa Aralık 2018 aylık burç yorumları

Hayatınızda önemli bir gediği kapatabilirsiniz. Bu ay yatırım için kredi çekebilirsiniz. Özellikle bu yatırım arsa, ev, toprakla ilgili bir konu için olabilir. Evet yine maddi bir borç yükü söz konusu, ama bu tamamen sizin iyiliğiniz, uzun vadede kazançlı çıkmanıza hizmet edecektir.

İkizler Aralık 2018 aylık burç yorumları

Artık zamanı geldi. Devam eden ilişkinizde evlilik kararı alınabilir. Evli iseniz evliliğinizi bir bebekle süsleyebilirsiniz. Onun alacağı kararlarla ilgili olabileceği gibi belki de birlikte çıkacağınız seyahat ilişkinizi gözden geçirmenize olanak sağlayacaktır.

Yengeç Aralık 2018 aylık burç yorumları

Aralık iyi içersin de çalışmakta olduğunuz iş yerinde değişiklikler olabilir yada yeni ekip arkadaşlarınız olabilir. Bu yeni ekip arkadaşlarınız sizin yapmış olduğunuz işi etkileyebilir. Bundan da pek mutlu olmayabilirsiniz.

Aslan Aralık 2018 aylık burç yorumları

Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir hobi edinebilirsiniz. Hala bir sevgilin yoksa yeni girişimlerin içinde olabilirsiniz. Evli ve Çocuk sahibi olanlar onların bir sorunu veya problemi ile uğraşmak veya gidermek durumunda kalabilirler.

Başak Aralık 2018 aylık burç yorumları

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz eve geçmek bu ay çok büyük bir fırsat yakalayabilirsiniz. işiniz için evinizi değiştirmeniz gerekebilir. 

Terazi Aralık 2018 aylık burç yorumları

Yine yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgiler akışı sağlayacak konulara rahatlıkla eğile bileceksiniz. E-ticaret sitesi açmak, İnternet üzerinden bir takım ticari girişimlerde bulunmak için de oldukça uygundur.

Akrep Aralık 2018 aylık burç yorumları

 

Bu dönemde iş yükünüz biraz daha arttırabilir, yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. Bu ay sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalarınızla ilgili de olacaktır. Bir süredir almayı planladığınız elektronik ürünü alabilirsiniz.

Yay Aralık 2018 aylık burç yorumları

Bu yeni ay da Özel hayatınızla ilgili sorumluluk almaya başlayabilirsiniz. Yeni Ay ile birlikte hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Özellikle sağlığınızla ilgili konularda.

Oğlak Aralık 2018 aylık burç yorumları

Bu ayla birlikte hayatınızda yeni bir takım olaylar oluşabilir. Bu olaylar sizin kontrolünüz dışında ortaya çıkabilir. İşinizle alakalı özellikle sıkıntılar oluşabilir. Bazı dedikodulara kulak asmayın.

Kova Aralık 2018 aylık burç yorumları

Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan bilgi, iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Bu ay hayattan beklediğiniz, ümit ettiğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir.   

Balık Aralık 2018 aylık burç yorumları

Çok fazla göz önünde olacağınızdan dolayı hem iyi hem de kötü adımlarınız gözden kaçmayacaktır. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun!

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here