KIŞIN ŞIKLIĞI

0
376

KIŞIN ŞIKLIĞI

Artık bu dünyanın yazılı olmayan kuralı olan iyi görünmek, iyi giyinmek ve temiz görünmek için öncelikle kendimize güvenimiz olmalıdır. Kışın şık giyinerek bazı zamanlar etrafınızda bulunan insanları daha hızlı etkileyebilirsiniz.  Tabi her zaman bu zarafet ve şıklığa ulaşamıyoruz bazen soğuk havanın etkisiyle kalın ve giymek istemediğimiz türde kıyafet giymek zorunda kalıyoruz. Ancak bunu da ufak dokunuşlarla aşabileceğimiz de bir gerçek.

Nasıl Şık Görünürüz ?

Bu sezonun renklerinden gri ton da uzun paltolar ya da kaşmir kısa paltolar tercih ederek şıklığınızı göz önüne serersiniz. Gri uzun paltonun içine giyeceğiniz pembe ya da mavi açık renk kazaklarla kombine edebilirsiniz.

Uzun trençkotları çok soğuk hava olmadığı zamanlarda ince topuklu ayakkabılarla kombine ederek güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Hem de şık gözükürsünüz. Yeni sezon ürünleri incelediğinizde örgülü kalın hırkalar gene moda olmuş durumda, onların altına giyebileceğiniz Jean ve zarif botlarla kombin etmiş olabilirsiniz.

Trençkotlar ya da uzun paltoların kuşaklarının bağlanmış olması çok önemli bir aksesuar seçimdir. Özellikle altına giyeceğiniz sivri burunlu ayakkabılarla şıklığınız tamamlaya bilirsiniz.

Yeni sezon ürünleri incelerken elbise ve eteklerin de olduğunu gördük, bu uzun mont, palto ya da trençkotlar ile yeni moda etekler ve üstüne giyebileceğiniz triko kazaklarla inanılmaz bir görüntü elde edebilirsiniz.

Tabi ki kışın vazgeçilmez tüylü ve kürklü montları yeni çok moda ve güzel.  Bu gibi kombinelerle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here