Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken Kıyafetler

0
340

Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken  Kıyafetler

 

           Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Her kadın ister istemez devamlı suretle modayla iç içe yaşar. Yeni eğilimleri takip eder, yeni kombin stillerini inceler ve bir şekilde kendi dokunuşlarını da ekleyerek, uygular. Ama bazı kıyafetler, temel parçalar vardır ki, modası değişmez, devamlı olarak farklı kombinlerle de olsa giyilir ve kurtarıcıdır.

Bu yazımızın konusu modası hiç geçmeyen ve her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken kurtarıcı kıyafetler olacak…

Bahsettiğimiz bu temel klasik parçalar, özellikle hazırlanmak için kısıtlı zamanınınız bulunduğunda sizlerin kurtarıcısı olacaktır.

İşte bu klasiklerden sizler için birkaç örnek;

 • Siyah Renkli Bluz veya Tişört:

  Siyah ve şık bir bluz-tişört hem natürel bir görüntü, hem de rahatlık sağlayacaktır. Etek ve pantolonla kolayca uyum sağlayan bluz üzerinize alacağınız bir ceket veya hırka ile de çok şık olacaktır.

 • Siyah Elbise:

  Siyah elbise modası hiçbir zaman geçmeyen bir kıyafet olarak dolabımızda bulunması gereken kurtarıcı kıyafetlerden birisidir. Özellikle küçük siyah elbise, özel bir davet veya parti gibi yerlerde giyilebileceği gibi, üstüne alacağınız deri ceket gibi kombinlerle de spor bir görünüm kazandıracaktır.

 • Koyu Renk Kot Pantolon: Vücut tipinize uygun olarak seçeceğiniz koyu renk kot pantolon hemen hemen her üst kıyafet ile kombinleyebileceğiniz bir kolaylık verir ve olduğunuzdan daha zayıf görünmenizi sağlar. Skinny pantolonların da bu sıralar moda olduğunu hatırlatalım sizlere.

 

 • Siyah Deri Çanta: Kadınların ayrılmaz parçası çanta tabi ki listemizde kendisine yer bulacaktır. Üzerinde fazla detay barındırmayan düz ve şık siyah bir deri çanta çoğu günler size kolaylık sağlayacak ve vakit kazandıracaktır.

 

 • Beyaz Gömlek: Sade görünümü ile sadece iş kadınlarının değil tüm kadınların günlük hayatında da giyebileceği ve neredeyse her kıyafetle kombinlenebilecek beyaz bir gömlek için de dolabınızda mutlaka bir yer ayırın.

 

 • Siyah Palto(Midi):

  Özellikle elbisenizin üzerine giyebileceğiniz ve şıklığınızı tamamlayacak midi siyah bir palto kurtarıcı kıyafetlerden birisidir.

 

 • Siyah ve Nude Stiletto: Son olarak son dönemlerin trend ayakkabısı stiletto, dolabınızda mutlaka olması gereken bu ayakkabı siyah ve nude renkleri ile dolabınızı tamamlayacaktır.

 

Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here