Yeni Trend: Teddy Manto

0
251

Yeni Trend: Teddy Manto

 

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…Malumunuz kış aylarının başlaması ile havalar da epeyce soğudu ve dış kıyafetler ortaya çıkamaya başladı. Şıklık yarışında yeni bir trend Teddy Mantolar ise rakiplerinin önünce geçmeyi başardı…

Kabarık duruşu ile pelüş oyuncağı andıran Teddy mantolar, hem sizleri sıcacık tutarken hem de bakanlara sevimli mi sevimli bir görüntü sunuyor. Sezonun trend renkleri açık kahve tonları ve pembeler ile birbirlerini tamamlayacak bir Teddy manto ile eminim çok şirin olacaksınız.

Nasıl Kullanılmalı ?

Teddy Mantolar zaten oldukça kalın ve kabarık olduğu için bol pantolon ve  bol kazak ile kullanılması şişman gösterecektir. Bu yüzden bu hataya düşülmemesi gerekir. Dar kıyafetler ile birbirlerine daya uyumlu duracak ve sizi daha güzel gösterecektir.

Özellikle çocuksu görünmek için açık pembe veya açık kahve tonları tercih edilmelidir ama koyu renkten vazgeçmem diyenler varsa sadece siyahını giyilmesini öneririm. Böylece şık ve trend çizginizi bulacaksınız.

Ayrıca; kombinlerken basic ürünler seçmeniz yerinde olacaktır. Yüksel bel açık mavi jeanler,minik çantalar ve basic tişörtler gibi parçalar ile uyumlu olacaktır. Deri taytlar da yine uyum sağlayacaktır. Diğer kıyafetler tek renk seçilerek manto ön plana çıkarılabilecektir.

Özetleyecek olursak; soğuk günlerin bizi zorladığı bu günlerde, yumuşak dokusu, şık duruşu ve rahat kullanımı ile Teddy Mantolar hem şirin hem de havalı bir görünüm isteyenlerin güzel bir dış kıyafet tercihi olacaktır.

Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here