Uzun ve Bol Kazak Modası

0
378
Uzun ve Bol Kazak Modası

Uzun ve Bol Kazak Modası

 

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Gündelik hayatta pratik kullanımı ile rahatlığımızdan ödün vermeden kullanabildiğimiz bir kıyafettir kazaklar. Kış aylarının gelmesi ile birlikte kaldırdığımız dolaplardan çıkarmaya başladığımız kazaklar yine kurtarıcımız ama alışverişe çıkacaklar için yeni trend bol ve uzun kazak modasından bahsedelim biraz.

Yapılacak küçük dokunuşlar ile hem gün içinde rahatlık hem de şık bir görünüm kazanmamızı sağlayan bu yeni trend ile 2019 yılı için tahmin ettiğimiz rahat giyim modası başlamış sayılabilir. Şimdiden sokaklarda ve davetlerde görmeye başladığımız uzun ve bol kazaklar kışın devamı ile daha çok kullanılmaya başlayacak gibi gözüküyor. Sizler için bu yeni trend ile yapabileceğiniz kombinler hakkında bazı öneriler hazırladık.

Uzun ve Bol Kazaklar ile Yapabileceğiniz Kombinler şunlardır;

Günlük Kullanım İçin:

Kısıtlı zaman içerisinde hazırlanmak kolay değildir. 5-10 dakika içerisinde hazırlanabilme imkânı verecek en uyumlu ikili uzun ve bol kazak ile tayt ikilisidir. Kısa sürede hazırlanma imkânı veren bu ikili ile hem şık hem de rahat bir görünüm elde edebilirsiniz. Altına giyeceğiniz spor ayakkabı ile rahat, bot veya topuklu ayakkabıyla ise; özel bir program için şıklık içerisinde kısa bir sürede hazır olabilirsiniz. Ayrıca; bu yeni trend, deri pantolonla da kombinlendiğinde, çok şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

Özel Program ve Günlerde:

Giydiğinizde sizi bile şaşkınlık içerisinde bırakacak bir öneri geliyor. Katılacağınız bir özel davet veya özel günlerinizden birinde giyeceğiniz uzun-salaş etek kombini ve topuklu ayakkabı ile en dikkat çekici kadınlardan birisi siz olacaksınız. Ayrıca uzun etekle giyildiğinde eğer kazak içerisi verilirse farklı bir şıklık elde edeceğinizi de unutmayın.

 

                Teşekkürler.

 

Atalanta,

          

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here