Haftalık Burç Yorumları (14.01.2019 – 20.01.2019)

0
313
Haftalık Burç Yorumları (14.01.2019 - 20.01.2019)

Haftalık Burç Yorumları

(14.01.2019 – 20.01.2019)

 

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Haftalık burç yorumları ile yine karşınızdayız. Zodyak kuşağındaki 12 burcu bu hafta neler bekliyor?

(14.01.2019 – 20.01.2019)

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta Jüpiter’den alacağı güzel etkileşimler ile yaklaşık 5-6 aydan beri uğraştığınız maddi konular olumlu yönlenmeye başlayacak. Ayrıca; sosyal anlamda yeni girişimlere açılacaksınız. Yeni bir seyahat planı veya yeni bir arkadaş için ilginiz artabilir.

Boğa Burcu:

Bu hafta itibari ile Venüs’ün Boğa burcundan yay burcuna geçmesi ile kariyer konularında hızlı geçişler yaşayabilirsiniz. Ayrıca; Hafta sonu için özel dikkat arkadaşlarınızla ve çevrenizle işlerinizde hafta sonu bazı hayal kırıklıkları ve sorunlar oluşabilir.

İkizler Burcu:

Bu hafta ailenizle vakit geçirmeye özen göstereceksiniz. Aileniz tarafından verilen desteğin ne kadar önemli olduğunu kavramanıza yarayacak bazı gelişmeler oluşabilir. Ayrıca ortaklık ilişkilerinizde fazla hayalperest davranmamaya çalışın.

Yengeç Burcu:

                Bu hafta Yengeç burcunu keyif alacağı günlük ve iş koşuşturmaları bekliyor. Çoğundan olumlu sonuç alacağınız bu koşuşturmalar epeydir zihninizi tırmalayan bazı kuruntulardan kurtulmanızı da sağlayabilir.

Aslan Burcu:

                Aslan burcu bu hafta; normal dönemlerinin aksine fikir almaya, yanında danışacağı biri bulundurmaya özen gösterecek. Geçici bir öz güven eksikliği sebebi ile gergin ve saldırgan tavırlar sergileyebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenize karşı kırıcı olmamaya çalışın.

Başak Burcu:

Aile içi ziyaretlere önem vereceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Uzun süredir ziyaret edemediğiniz aile büyüklerini ziyaret etmek için iyi bir hafta olacağa benziyor. Ayrıca; planladığınız ama hep ertelediğiniz ev tamirat, tadilat ve boya işleri için uygun bir dönem olabilir.

Terazi Burcu:

Ailenizdeki sorunları, özel ilişkilerinize yansıtmamaya çalışmanız gerekiyor. Bu hafta her şey üst üste geliyor gibi bir düşünceye kapılabilirsiniz. Ancak; motivasyonunuzu yüksek tutamaya çalışın, bu sürecin geçici olduğunu unutmayın.

Akrep Burcu:

Akrep burcu bu hafta; sosyal ve eğitim hayatınız ile ilgili masraflarınızın artabileceği bir hafta olacağa benziyor. Ayrıca; aşırı iyimser tavrınız bu hafta size hata yaptırabilir. İçinize sinmeyen ve aşırı riskli gördüğünüz yatırım planlarından kaçınmanız daha iyi olacak.

Yay Burcu:

Aylardır ihmal ettiğiniz kendiniz için bir şeyler yapma vakti geldi sonunda. Gezip tozacağınızı kendinize vakit ayıracağınız bir hafta olacağı benzer. Sinemaya ve tiyatroya gidin sosyalleşmenin keyfini çıkarmaya çalışın.

Oğlak Burcu:

Bu hafta Oğlak burcunu yoğun bir hafta bekliyor. Bu hafta kafanız yapılacak işlerinize takılacak ve biraz canınızı sıkacağa benziyor. Ailenize karşı maksadınızı aşan cümleler sarf etmemeye de özen gösterin.

Kova Burcu:

Bu haftanın en romantik burcu Kova olacak. Aşk hayatınızda yeni heyecanlar ve yeni mutluluklara yelken açabilirsiniz. Uzun soluklu bir ilişkiye başlamak için tüm faktörler olumlu olacağa benzemekte.

Balık Burcu:

İş hayatınızda beklemediğiniz takdir ve teşekkürler gelebilir. Ayrıca; ilişkilerinizde köşeye sıkışmış tavrınızı değiştirmeniz faydalı olacaktır. İlişkinizde biraz daha rahatlık ve özgürlük için doğru adımlar ile olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Teşekkürler.

                Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here