Türkiye’de Kadınların En Çok Oynadığı Konsol Oyunları

0
226
Kadınların En Çok Oynadığı Konsol Oyunları

Türkiye’de Kadınların En Çok Oynadığı Konsol Oyunları

 

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Her gün değişen ve gelişen teknoloji ile oyun konsolları vakit geçirmek için sunduğu imkânlar neticesinde neredeyse her evde yerlerini almaya başladı. Görüntü kalitesi, yapay zekâ ve artan gerçeklik ile bizlere çok farklı deneyimler sunuyor. Genellikle erkeklerin oynadığını düşündüğümüz konsol oyunları, artık erkek egemenliğinden çıktı.

Kadın-Erkek fark etmeden herkes bir şekilde kendisine uyan zevk alabileceği oyunlar buluyor ve konsollarda bu oyunları oynuyor.

 

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de faaliyet gösteren bir e-ticaret platformu Türkiye’de kadınların en çok oynadığı konsol oyunları ile ilgili bir bilgi paylaştı. Bilgi içerisinde paylaşılan bilgi kadınların ne tarz oyunlar sevdiğine dair bizlere bazı ipuçları veriyor ve sektöre de ışık tutuyor. Dövüşten, araba yarışlarına birçok türdeki oyunlardaki farklılıklar kadınların oyun dünyasına ne kadar hâkim oluklarını bizlere gösteriyor. Listedeki oyunlarda kan ve şiddet içeren oyunların bulunması ise; dikkat çekici bir ayrıntı.

 

İşte karşınızda Türkiye’de kadınların en çok oynadığı konsol oyunları;

 

 1. Mortal Kombat X

 

 1. Grand Theft Auto V (GTA)

 

 1. Little Big Planet 3

 

 1. Need For Speed – Rivals

 

 1. The Last of Us

 

 1. Tomb Raider: Definitive Edition

 

 1. Dying Light

 

 1. Assassin’s Creed: Unity

 

 1. Dragon Age Inquisition

 

 1. The Evil Within

 

 1. Diablo 3: Ultimate Evil Edition

 

 

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here