Yükselen Burç Nedir?

0
393
Yükselen Burç Nedir?

Yükselen Burç Nedir?

 

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Yükselen burç özellikle astroloji ile ilgilenenler tarafından çok duyulan bir terim. Peki, yükselen burç hakkında ne kadar bilgimiz var. Sizler için “Yükselen burç nedir? Hayatımıza etkileri nelerdir?” konularında hazırladığımız yazı ile karşınızdayız.

Yükselen Burç Nedir?

            Yükselen burç; doğduğumuz andan itibaren hayatımızı, fiziki görünüşümüzü, duyularımızı, öz güvenimizi ve sayamayacağımız onlarca farklı diğer duygularımızı düzenleyen astrolojik bir olgudur. Diğer insanlara görünen yüzümüzdür. Ya da tam tersi bizim diğer insanlara görünen yüzümüzdür. Güneş burcumuz gerçek karakterimizi, hislerimizi yönlendirirken, yükselen burç bizi ilk tanıdıklarında bıraktığımız ilk intibadır. Hangi sayıyı seveceğimizden, konuşma şeklimize, üslubumuza kadar birçok şeyi belirler.

Güneş burcumuz, yükselen burca nazaran derinlerdedir ve uzun vadede ancak ortaya çıkacak ve kendisini gösterecektir. Yükselen burç ise kısa vadede ortaya çıkan ve karakterimiz ile ilgili fikir veren bir detaydır.

Yükselen Burcun Hayatımıza Etkileri Nelerdir?

Yükselen burçlar, karşınızdakinin size gösterdiği ilk intibadır, yüzüdür. İlk konuşma anında karşınızdakinin size kendisini tanıtma biçimidir. Güneş burcu tarafından belirlenen asıl burç ise uzun vadede birbirinizi daha iyi tanımaya başladığınızda çıkacak olan burçtur.

Yükselen burç, kişinin düşüncelerini, psikolojisini, karakterini kısacası kişinin yaşamının büyük bir kısmını belirler ve yönlendirmeye başlar. Bunların etkisi olarak ta fiziksel özellikleri düzenler.

Doğumdan sonra başlayan tüm aşamalarda hissetme ve öğrenme dâhil tüm aşamalarda etkisi vardır ve karakterinizin oluşmasında yönlendirme yapmaktadır.

 

Teşekkürler.

 

            Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here