Hızlı Saç Uzatmanın Doğal Yolları

0
221

Hızlı Saç Uzatmanın Doğal Yolları

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Güzellik denince akla gelen ilk kısım yüz güzelliği olsa da, yüzümüzün güzelliğini ortaya çıkaran faktörlerden birisi de saçlarımızın güzelliğidir. Özellikle de uzun saçlar güzelliğimize güzellik katmaktadır. Bu yazımızda sizler için hızlı saç uzatmanın doğal yollarını derledik.

Hızlı Saç uzatmanın Doğal Yolları…

Doğal Bitkisel Yağlar:

Hindistan cevizi, zeytinyağı ve jojoba gibi bitkisel ve doğal yağlar saç bakımı konusunda çok etkilidir. Bilinmeyen diğer bir özelliği ise saçların daha hızlı uzamasını sağlamasıdır. Doğal yağlar ile saçlarınıza uygulayacağınız masaj sonrası saçlarınızın daha hızlı uzadığını fark edeceksiniz.

Yumurta Akı ve Zeytinyağı:

Bilinen en eski saç bakım ve hızlı uzatma yöntemlerinden birisidir. Günümüzde de faydaları yapılan araştırmalar sonucu tescillenmiştir. Yumurta akı ile zeytinyağının karışımı ile elde edilen krem kıvamındaki doğal bileşik saçlara uygulandığında, hem saçlarınız 10 kat daha da güçlenecek hem de daha hızlı uzayacaktır.

Su…

Vücudumuzun temel ihtiyacı olan su, metabolizmayı hızlandıran etkisi ve antioksidan özelliği sayesinde daha canlı saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır. Vücuda olan katkısının yanı sıra daha güçlü ve uzun saçlara sahip olmanızı da sağlayacaktır.

Vitamin Desteği…

Saçların yıpranmasının bir sebebi de vitamin eksikliğidir. Yaşanan vitamin eksikliği yaşanmasıyla birlikte saçlarınızın sağlığı ve doğal görünümü olumsuz etkilenecektir. A, B ve C vitamininden faydalanarak saçlarınızın daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasına fayda sağlayabilirsiniz.

Elma Sirkesi…

Saçlarınızı durulamak için hazır hale getirdiğiniz su içerisine 3-4 damla kadar elma sirkesi eklediğiniz takdirde saç köklerinizi besleyerek saç derinizin daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Elma sirkesi, saçlarınızı tamamen doğal ve sağlıklı yollarla uzatabilmek için faydalı olacaktır. Bu karışım ile birlikte saçlarınızın hızlıca uzamasını sağlayabilirsiniz.

Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here