Oversize Atkı Modası

0
307

Oversize Atkı Modası

                Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Kış sezonu ile birlikte yeni trend olan oversize atkı modellerini hepiniz görmüşsünüzdür. Büyük beden anlamına gelen oversize genel anlamıyla zaten son birkaç senenin zaten en trendleri arasında yerini aldı. Atkılar ile de tekrar trend olarak karşımıza çıkıyor.

Oversize Atkılar…

Sunduğu rahatlık sayesinde kadınların vazgeçilmezleri arasında yeri alan oversize kıyafetler birkaç sezondur kadınların vazgeçilmezleri arasında yerleri aldı. Oversize kazaklar, paltolar derken yeni trend atkılar aldı. Hem kışın soğuğundan koruyan hem de bir aksesuar havası ile bizlere yeni bir tarz veren bu atkılar rahat jeanlerle birlikte rahat ve şık bir kombin oluşturmamızı sağlıyor.

Sadece ülkemizde değil Dünyanın neredeyse her ülkesinde tutulan bu atkılar ünlü süper modellerin bile giyim tarzını oluşturmaya başladı. Sezonun zaten moda tarzı olan olan rahatlık üzerine olan kombinler ise artık herkesin tarzını oluşturmaya başladı. Şimdi sizlerle bu yeni trend oversize atkıları nasıl kullanabileceğinize dair bazı ipuçlarını paylaşacağız.

Oversize Atkı Kullanımı…

  • Bu kışın kurtarıcısı olmaya aday oversize atkılar neredeyse her kıyafet ile kombinlenebilmektedir. Doğru ve yerinde kullanıldığında size farklı bir stil katacaktır.

 

  • Bizim favorimiz ise; yine oversize kaban, palto veya deri ceketler ile kullanılması.

 

  • Ayrıca; overize atkı boyuna birkaç dolaştırılarak farklı bir görüntü yeni bir stil oluşturmanıza olanak sağlar.

 

  • Desen seçiminizde Retro çizgiler kullanabilirsiniz ve bu kullanım size nostaljik bir hava katacaktır.

 

  • Saç örgüsü ya da gevşek örgülü modelleri her kıyafet ile uyum sağlayacaktır.

 

Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here