Eğlenceli Kızlar Gecesi Fikirleri

0
284
Kızlar Gecesi

Eğlenceli Kızlar Gecesi Fikirleri

 

            Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Kız kıza bir gece geçirip yoğun iş veya eğitim temposundan uzaklaşmak, harcadığınız enerjiyi geri toplamak mı istiyorsunuz? Evde yapabileceğiniz eğlenceli kızlar gecesi fikirleri ile karşınızdayız.

Kızlar gececi için hazırlıklar…

Tema belirleme ve ortamı hazırlama…

Öncelikle bir tema fikri oluşturun. Evde yapılabilecek bir kızlar gecesinde en rahat kıyafet pijamalardır. Ancak; partinizin temasını klasik pijama partisi olarak belirlemek zorunda değilsiniz. Şık bir salon ve yemek hazırlayarak, en güzel kıyafetlerinizle bir sosyete gecesi düzenleyebilirsiniz. Bir diğer alternatif ise; egzotik meyveler ve içecekler hazırlayarak hafif müzikle eğlence dolu bir parti yapabilirsiniz. Şunu bilmelisiniz ki; partinin tek amacı eğlenmek değildir. Partiler veya kızlar gecesi; arkadaşlarınızla, dostlarınızla bağlarımız güçlendirebileceğimiz, ruhumuzu dinlendirebileceğimiz bir aktivitedir. Bu birbirinizi dinleyerek destek olabileceğiniz bir hoş sohbet bile olabilir.

İhtiyaçlarınızı belirleyin ve tedarik edin…

Belirlediğiniz temaya uygun olacak şekilde nelere ihtiyacınız olduğunu liste haline getirin ve bunları tedarik edin. Eğer; partiniz için dekor planlıyorsanız bunları da bu kısımda listenize ekleyerek, tedarik etmelisiniz. Yiyecek ve içecek kısmı davet ettiğiniz kişilerin tercihleri doğrultusunda belirlenirse onlara değer verdiğinizi de gösterecektir. Diğer taraftan ise; yapacağınız süslemeler ve ya dekorlar ile ortamınızı klasik ev ortamından farklı hale getirmek, siz de dâhil misafirleriniz için hoş bir sürpriz olacaktır.

Yapılacak aktivite…

Aktiviteyi ne olarak belirlerseniz belirleyin, böyle samimi bir ortamın gidişatı her zaman için sohbete gidecektir. Zaten sizin için de misafirleriniz için de gerekli olan budur. Zihninizi meşgul eden sıkıntılarınızı arkadaşlarınıza anlatarak onların fikirlerini ve desteğini alabilirsiniz. Bu misafirleriniz için de geçerlidir. Bunların haricinde yapabileceğiniz diğer aktiviteler, güzel bir yemek, board oyunları oynamak, dans ve müzik, film seyretmek olabilir. Bunlardan farklı olarak, ilginizi çeken konulardan oluşan bir entelektüel sohbette size yeni bilgiler ve bakış açıları kazandırabilecektir.

Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here