Haftalık Burç Yorumları (28.01.2019 – 03.02.2019)

0
284
28.01.2019 - 03.02.2019

Haftalık Burç Yorumları (28.01.2019 – 03.02.2019)

 

                Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri Her hafta sizler için haftalık burç yorumlarını paylaştığımız yazımız ile bu hafta da yine karşınızdayız. Bakalım “Zodyak kuşağındaki” burçlarımızı bu hafta neler bekliyor? (28.01.2019 – 03.02.2019)

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta riskli yatırım ve işlerden uzak durmalıdır. Bekâr koçlar için yeni bir aşk hareketliliği yaşanabilir. Ancak evliler aile içinde bazı huzursuzluklar yaşayabilirler. Sinirlerinize hakim olmanız gerekiyor. Ayrıca anne-baba gibi figürleri özelinizi karıştırmamaya dikkat edin.

Boğa Burcu:

Boğa Burcunu yorgun hissedeceği bir hafta bekliyor. Geçmişte yaşadıklarınızdan kaynaklı olarak ruhsal bir yorgunluk söz konusu olabilir. Bedeninizi dinlendirseniz de ruhsal yorgunluk bu hafta dinlendirebileceğiniz bir durum değil. Ayrıca; gelir konusunda büyük fırsatlar oluşabilir.

İkizler Burcu:

İkizler burcunun bu hafta şansı çok yüksek olacak. Hayatınızdaki olabilecek bazı değişiklikler yanında çok köklü yenilikler ve fırsatlar getirecekler. Ayrıca; sosyal ilişkilerinizde sohbet trafiği artabilir. Son olarak bu hafta içerisinde bir uzun yol seyahati yaşanabilir.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcunu bu hafta hayatının her alanındaki eski dönemleri kapatıyor ve yepyeni, bambaşka bir döneme başlıyor. Uzun süredir yaşadığı buhranları atlatıyor. Sevdiği insanlarla daha fazla vakit geçirecek.

Aslan Burcu:

Aslan burcu bu hafta büyük bir enerji değişim sürecine giriyor. Psikolojik olarak ve tutkular konusunda enerjiniz artacak. Sezgileriniz artacak ve önünüzü görmeye başlayacaksınız. Kafanızdaki projelerini hayata geçirme konusunda şansınız artabilir.

Başak Burcu:

Başak burcu yaşadığın yıpratıcı olaylarla ilgili bazı rahatsız edici gerçeklerin farkına varacak ve gizli düşmanlıkları sezecek. Kime güvenip, kime güvenmeyeceği konusunda fikirleri yenilenecek. Ayrıca; bu hafta borç alıp verme konusunda iki kere düşünmelisiniz.

Terazi Burcu:

Terazi Burcu bu hafta sosyal yaşantısında bazı gerginlikler ve kırılmalar yaşayabilir. Ufak detaylara takılarak enerji harcayacaksın gibi gözüküyor. Ayrıca; hedeflerinde ve gelecek le ilgili planlarında yenilik yapacaksın.

Akrep Burcu:

Akrep burcu bu hafta uzun bir süredir beklediği teklifi alacak gibi gözüküyor. Karar alma sürecin biraz uzun olacak. Ayrıca; aile ve üstlerinle gerginlikler yaşayabilirsin. Sabırlı olmaya çalışmalısın. Büyük imkânlar ve güzellikler de bu hafta seni bekliyor.

 Yay Burcu:

Yay burcu bu hafta maddi sıkıntıları çözme konusunda çok şanslı olacak. Özellikle iş hayatında yapmak istediklerini yapıyor ve durumunuzu geliştiriyorsunuz. Ayrıca; özel hayatında ve ikili ilişkilerinde duygusal sıkıntıların biraz daha açığa çıkabilir. Bu yüzden düşüncelerini dile getirirken temkinli olman fayda sağlayacaktır.

Oğlak Burcu:

Oğlak burcunu bu hafta ruhsal sıkıntılar rahatsız edecek, bazı konularda kafanızda biriktirdiğiniz düşünceler kaygı bozukluğunu tetikleyebilir ve gece uykunuzu kaçırabilir. Diğer konularda ise; çözüm beklediğin bazı konular biraz daha sabretmek gerektiriyor. Ani karar almamak ve öfke ile hareket etmemek daha iyi olacaktır.

Kova Burcu:

Kova burcu karar aşamalarında artık duygusallığı bir kenara bırakmalı. Ayrıca; iletişim ve ilişkilerde bir süredir devam eden gerilimler sonlanacak. Aile içindeki geçimsizlikler de sona eriyor. Bu arada, şaşıracağın bir tanışma gerçekleşebilir.

Balık Burcu:

Balık burcunun duyguları bu hafta değişmeye başlıyor. Söyleyemediklerini söylemek için bu hafta cesaretleneceksin. Ayrıca; hayata dair farklı bakış açıları kazanmaya başlıyorsun. Kendine her zamankinden fazla güveneceksin.

 

Teşekkürler.

                Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here