Supernatural

0
367
Supernatural

Supernatural

                Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Türkiye’de ve Dünya’da en çok izlenen dizilerden birisi olan Supernatural dizisi ile yine karşınızdayız. Her bölümünde başrollerimiz olan Sam ve Dean kardeşleri ölümle yüz yüze getiren ve ekseriyetle doğaüstü olayları çözmeye çalışan ve birçok farklı ve kadim yaratık ile karşılaştığımız bu dizi. İzlerken bizleri hem heyecanlandırıyor hem de kendisine bağlıyor.

Winchester Kardeşler…

                Dean ve Sam Winchester kardeşlerin çocukluk yıllarında annelerinin bir yaratık tarafından öldürülmeleri sonucu babalarının bu yaratığın peşine düşmesi ile başlıyor hikâyemiz. Bu takip ve kovalama sırasında ise babaları şimdiye dek farkında olmadıkları doğaüstü birçok yaratık ile karşılaşmaya başlıyor. Dünya’nın aslında nasıl tehlikeli bir durumda olduğunu kavrayarak avcı denilen ve bu zararlı yaratıkların peşinden onları yok etmek için koşturan bir kişiye dönüşüyor.

Aslında bu zararlı yaratıklardan çocuklarını korumak için onlara öğretmeye başladığı avcılık ise babalarının öldürülmesinden sonra kahramanlarımız Dean ve Sam Winchester’a bir aile mesleği olarak kalmış oluyor.

Hayatlarını ucuz motellerde kredi kartı usulsüzlüğü yaparak ve doğaüstü olayları çözmek için oradan oraya yaptıkları yolculuklar şeklinde geçiyor.

Vampirler, kurt adamlar, melekler ve şeytanlar gibi birçok doğaüstü yaratıklarla mücadele eden kahramanlarımızın en büyük silahı babalarının tecrübelerini yazdığı notlar ve tabi ki kardeşlik bağları… Kardeşlik bağlarının ve sevgisinin güzel bir dille anlatıldığı dizi de kahramanlarımız birbirlerine olan inançları sayesinde türlü badirelerden ve zor durumlardan sıyrılmayı başarıyorlar.

İzleyiciyi kendisine bağlayan kurgu…

Dizinin her bölümünde yeni bir olay veya yeni bir yaratık ile mücadele bulunmakta ama asıl kurgu sezon boyunca devam eden ve her bölümün içine gizlenmiş detaylar ile bizi kendisine bağlayan ana kurgu… Sezon boyunca devam eden bu kurgu sizi tatlı bir merakta bırakacak ve her bölümün macerası ile birlikte size gizli ipuçları bırakacak…

Dizi Hakkında Bilgiler…

Dizi 15. Yayın sezonuna ulaşabilmiş ve halen devam etmekte olan bir dizidir. Başrollerimiz Wincherster kardeşlerden Sam’i Jared Padalecki, Dean’ı ise; Jensen Ackles canlandırmaktadır. Çekimleri Amerika’da yapılan dizinin yayına başlama yılı ise; 2005tir.

 

                Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here