Haftalık Burç Yorumları (11.03.19 – 17.03.19)

0
305
Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları (11.03.19 – 17.03.19)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Astrolojik olaylara dayanarak sizler için yorumladığımız Zodyak kuşağındaki burçlar ile ilgili yorumlarımızla bu haftada sizlerleyiz. Bu hafta burçlarımızı acaba neler bekliyor?

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Merkür’ün hareketleri neticesinde geçmişte kafanızda yer eden korku ve kaygılarınız tekrardan kendini hissettirebilir ancak; bazen korkularınızdan kurtulma yolu üzerine gitmektir. Bu konuda bazı adımlar atarak belki de çözüme kavuşturma vaktiniz gelmiştir.

Boğa Burcu:

Boğa burcunu bu hafta sosyal olarak yeni arkadaşlar ve çevreler bekliyor olabilir. Daha önce duygularınızı açamadığınız kişilerin de bulunduğu bu yeni grup duygu ve düşüncelerinizi karıştırabilir. Bu yüzden ne yapmaya karar verdiyseniz arkasında iradeli bir şekilde durmanız gereklidir.

İkizler Burcu:

Merkür’ün üzerinizdeki olumlu etkisi kendisini iş hayatınız ve iş hayatındaki rolünüz üzerinde gösterecek. Geçmişte üretmiş olduğunuz fikirlerin hayata geçirilmesi için öncelik etmeniz gerekecektir. Ayrıca; iş hayatındaki liderliğinizi göstermeniz için iyi bir fırsata dönüşecektir.

 

Yengeç Burcu:

Bekleyen hafta size birçok geri dönüş yaptırabilir. Yarım bıraktığınız işlerinizi geriye dönüp tamamlamak için içinizden gelen isteklerinizi göz ardı etmeyin. Ayrıca yarım bıraktığınız işleriniz arasında eğitiminiz söz konusu ise bu hafta gelişecek yeni fırsatları kaçırmamaya çalışın.

 

 

Aslan Burcu:

Aslan burcunu bu hafta maddi ve hukuki konular yoracağa benziyor. Uzun süredir devam eden bir yargılamanın son kararı için bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca maddi yönden ailenizden göreceğiniz yardım ile biraz rahatlama yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu:

Sosyal ihtiyaçlarınızın artacağı bir hafta sizleri bekliyor. Kendinizi dışarı atmak farklı yerler ve farklı kiler ile tanışmak isteğiniz artacaktır. Uzun süredir kendinize ayıramadığınız vakti belki de bu hafta topluca kullanabilirsiniz.

Terazi Burcu:

Terazi burcunu bu hafta bazı değişiklikler bekliyor. Genellikle iyi yönde sayılabilcek bu değişikler arasında bazı sağlık sorunları ile ilgili alacağınız iyi haberler de var. Ayrıca; girişimci ruhunuzun ön plana çıkacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Akrep Burcu:

İkili ilişkilerinizde yaşayacağınız bazı olumlu gelişmeler sizi beklentilerinizin dışında yönlere çekebilir. Evlilik veya nişanlılık gibi planlarınız varsa bu hafta gerçekleşmesi yönünde adımlar atabilirsiniz.  Bu hafta sizin için güzel enerjiler var gözüküyor.

Yay Burcu:

Ev ve aile hayatınızda bu hafta yeniliklere açık olmalısınız. Uzun süredir planladığınız ev değiştirme veya evde bazı değişiklikler yapma fikriniz bu hafta gerçekleşebilir. Ayrıca; bu hafta önümüzdeki günler için kısa bir aile seyahati fikri de kafanıza yerleşmeye başlayacak.

Oğlak Burcu:

Kendinizi ifade edememenin bir süredir ceremesini çekmekteydiniz. Yaşadığınız sosyal fobiler ve insanlar içinde küçük düşme korkularını aşmak adına bazı adımlar ve fırsatlar gerçekleşebilir. Bunları kaçırmamaya çalışın çünkü siz de farkındasınız ki bu korkular artık hayatınızı etkilemeye başladı.

Kova Burcu:

Venüs bu ay başında Kova burcuna geçtiği için sizde bazı konularda aşırı şanslı ve işinizin olumlu gittiğini fark etmişsinizdir. Bu olumlu süreç birkaç hafta daha devam edeceğe benziyor. Özellikle bağımsızlık ve özgürlük konusunda bu süreci iyi değerlendirmelisiniz.

Balık Burcu:

Güneş ve Merkür bu hafta Balık burcunun üzerine geçiş yaptığından duygularınızda kafa karışıklığı ve yoğunluk yaşayabilirsiniz. Ani kararlar vermemeye ve duygularınızı işlerinize karıştırmamaya çalışarak adım atmaya çalışın.

Daha fazla Astroloji bilgisi için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

            Teşekkürler.

            Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here