Haftalık Burç Yorumları (18.03.19 – 24.03.19)

0
145
Haftalık Burç Yorumları (18.03.19 – 24.03.19)

Haftalık Burç Yorumları (18.03.19 – 24.03.19)

 

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Sizler için astrolojik olayları ve burçlara etkilerini yorumlamaya devam ediyoruz. Bakalım bu hafta sizleri neler bekliyor? (18.03.2019-24.03.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Bu hafta Güneş bütün pozitif etkileriyle birlikte Koç burcuna geçecek ve bir anlamda erken bahar yaşamış olacaklar. Kritik değişiklikler ve gelişmelere hazırlıklı olun ve bilin ki güneşin gücünü arkanıza alarak hepsinin üstesinden geleceksiniz.

Boğa Burcu:

Boğa burcu bu hafta özgüvenine karşı büyük bir mücadele verecek. Uzun zamandır çekindiğiniz ve bu yüzden ertelediğiniz birçok şeyin üst üste gelmesi ile biraz afallayabilirsiniz. Bu mücadelede en büyük destekçiniz özgüveniniz olacak ama bunu gün yüzüne çıkarmak için belki küçük bir destek almalısınız.

İkizler Burcu:

İkizler burcu fıtrat olarak çevresinde kalabalık arkadaş grubu olmasını sever. Ancak, çevrenizde yaşanacak bir takım olumsuzluklar yüzünden belki de bir süre uzak kalmak ve yalnızlığın tadına bakmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu:

Görünmeyen aksilikler ve küçük çağlı kazalara hazırlıklı olmanızı öneririz. Önemli gibi görünmese de canınızı sıkmaya yetecektir. Ayrıca planlı veya plansız seyahatlerinizin artabileceğini söyleyebiliriz.

Aslan Burcu:

Dolunayın etkilerini üzerinde kuvvetli bir şekilde hissedeceksiniz. Bunun etkisi ile özellikle kardeşler olmak üzere aile ve yakın çevrenizde bu olumlu etkileri hissedeceksiniz. Ancak; daha uzak çevrenizle ilgili yanlış anlaşılmalar ve kırgınlıklar olabilir. Bu yüzden söylediklerinizi seçerek konuşmanız bir nebze fayda sağlayacaktır.

Başak Burcu:

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Retro hareketi yapması sebebi ile kafanızın karışıklıklarla dolu olacağı bir hafta sizi bekliyor. Bu dönemde geri dönüşü olamayacak büyük ve keskin kararlar almamanız sizin için en iyisi olacaktır.

Terazi Burcu:

Güneş tam zıt burcunuz olan Koç burcuna geçeceğinden etkisini Terazi burcu da yoğun hissedecektir. Yeniliklere karşı hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz. Bu yeniliklerin bir kısmı üzerinizdeki yükleri temizlemek olabilir.

Akrep Burcu:

Akrep detayları seven ve evhamlı fıtrata sahip olduğundan dolayı bu hafta yaşanacak Dolunay’dan kaynaklı olarak depresif ve kaygılı halinde artış olabilir. Fıtrat olarak bu tür psikolojik hastalıklara yatkın olmalarından dolayı özel önlem almaları fayda sağlayacaktır.

Yay Burcu:

Jüpiter’in etkisi bütün yıl boyunca Yay Burcu’nun üzerinde etkisini hissettirecek ancak; yay burcunun iç muhasebe yapmasının vakti geldi. Geçmişinizdeki hataları masaya yatırıp gerekli dersleri aldığınızdan emin olmalısınız.

Oğlak Burcu:

Yapı olarak faydalı olmayı seven Oğlaklar bu hafta kendileri için fırsat oluşturma çabası içerisine girebilirler. İş hayatında ve sosyal hayatta alığınınız roller içerisinde gerçekleşebilecek bu durum uzun zamandır beklediğiniz fırsat için kapılara aralayabilir.

Kova Burcu:

Hafta sonuna doğru Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle aşk hayatınızda ve romantizm anlayışınızda partnerinizi de mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun haricinde kendi emeğinizle biriktirdiğiniz paraları yatırım için kullanmadan önce Merkür’ün Retro etkisinin bitmesini beklemelisiniz.

Balık Burcu:

Bu hafta yaşanacak Dolunay sebebi ile geçmişinizi ve geçmişte yaptığınız hataları fazlasıyla takılabilir ve etkisini hissedebilirsiniz. Ancak; geçmiş e takılmayı bırakıp yeni adımlar atmaya en azından emeklemeye başlamanın zamanı geldi.

            Teşekkürler.

            Atalanta,

 

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here