Haftalık Burç Yorumları (25.03.19 – 31.03.19)

0
197
Haftalık Burç Yorumları (25.03.19 – 31.03.19)

Haftalık Burç Yorumları (25.03.19 – 31.03.19)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Her hafta sizler için hazırladığımız burç yorumları ile bu hafta da karşınızdayız. Astroloji ve gezegenler bu hafta bizlere neler söylüyor olabilirler? (25.03.2019-31.03.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burçları bu hafta sonunda doğru Merkür’ün düzelmeye başlamasıyla birlikte olumlu gelişmeleri fark edecek. Hayatınızdaki sıkıntıların birer birer çözüleceği ve bir nebze huzur yaşamanıza az kaldı.

Boğa Burcu:

Mars Bu hafta sonundan itibaren koç burcunu terk edecek ve ikizler burcuna geçecek bu sebeple bu haftayı mümkün mertebe hayattan keyif alacağınız şekilde değerlendirmeye çalışın. Bırakın Marsın sizi saran etkisi bu haftanızı da enerji dolu ve mutlu geçirmenizi sağlasın.

İkizler Burcu:

Merkür’ün Retro hareketi sebebi ile birkaç haftadır belki işlerinizde verim alamamış olabilirsiniz. Ancak bu hafta sonundan itibaren Mars ve olumlu tüm etkileri burcunuzda yükselecek. Merkür’ün size yaşattığı tüm aksilikleri unutma ve biraz işlerin kendi başına yürümesi sayesinde keyif çatmanın vakti gelmiş gibi gözüküyor.

Yengeç Burcu:

Son birkaç haftadır yaşadığınız olumsuzları düzeltmek için Venüs size bir fırsat oluşturabilir. Bu hafta Venüs’ün etkisi ile kendinizi daha özgür hissedeceksiniz ve bunun etkisi ile kırdığınız kişileri veya bitiremediğiniz işleri düzeltme şansını bulacaksınız.

Aslan Burcu:

Aslan burcu bu hafta kendisi ile baş başa kalarak kendi içinde hissettiği boşluğu doldurmaya çalışacak. Uzun zamandır hissettiğiniz baskılı ortamdan uzaklaşmak bu konuda yardımcı olabilir. Kısa bir seyahat planı için uygun bir zaman benziyor. Ayrıca; ev ve aile hayatınızı ihmal etmeyi bırakmanız gerekiyor.

Başak Burcu:

Merkür’ün halen Retro hareketi içerisinde olması sizin fıtratınız gereği konuları detaylandıramadığınız bir durumda ilerliyor olabilir. Ancak bu hafta tamamlanacak Retro hareketi sonrası eski duruma geri gelerek biraz içi huzura varacaksınız.

Terazi Burcu:

Bu hafta Terazi burcunu romantik ilişkiler veya ev halkı ile olan ilişkilerde bazı sıkıntılar bekliyor olabilir. Kritik kararlar alacağınız bir ortamın oluşacağı bu hafta keskin olmamaya ve geleceği planlayarak adı atmaya çaba gösterin.

Akrep Burcu:

Hakkınızda devam eden bir yargı konusu var ise bazı gelişmeler yaşanabilir. Bunun haricinde motivasyonunuzu yükseltecek ve size bir nebze olsun rahatlık sağlayacak küçük gelişmelere gebe bir hafta geçireceksiniz.

Yay Burcu:

İlk adımı atmak konusunda çekindiğini bir konu var ise bu hafta o adımı atmanın zamanı geldiğini hissedecek ve bu adım için gereken cesareti kendinizde bulacaksınız. Korkularınızın ve endişenizin üstesinden gelmek konusunda daha rahat olacaksınız.

Oğlak Burcu:

Duygusal fıtratınızı bu hafta da yoğun yaşayabilirsiniz. Ancak; duygularınızla hareket etmemeniz gereken bir hafta olacağa benzer. Duygularınız yerine mantık ile kararlar alacağınız ve duygusallığınıza aldırmadan bu kararların arkasında mantığınız ile durmanız gereken bir süreç başlıyor.

Kova Burcu:

Ufak birikimleriniz ile biriktirdiğiniz paranın artık daha büyük yatırımlara çevrilmesi gerektiğini düşünmeye başlayacağınız bu hafta, kendinizi bir süre daha tutmanızı ve sabretmenizi öneririz. Bu hafta piyasalardaki dalgalanma sebebi ile acele karar alarak yapacağınız yatırımdan ziyade birkaç haftalık bir izleme süreci geçirmenizin faydalı olacağını söyleyebiliriz.

Balık Burcu:

Bu hafta Neptün ve Merkür’ün Balı urcunda yaşayacağı kavuşum olayları esnasında sezgisel gücünüzün arttığını fark edebilirsiniz. Bu sezgiler ile bazı planlı ve mantıklı adımlar atarak olumlu sonuçlara alabileceğiniz gibi, hayal gücünüze yoğunlaşıp belki de daha büyük adımlar atma vakti gelmiş olabilir.

            Teşekkürler.

            Atalanta,

 

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here