Haftalık Burç Yorumları (08.04.19 – 14.04.19)

0
149

Haftalık Burç Yorumları (08.04.19 – 14.04.19)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Haftalık olarak sizlere sunduğumuz burç yorumları ile bu hafta da sizlerle birlikteyiz. Bu hafta hangi burç hangi gelişmelere gebe birlikte öğrenelim… (08.04.2019-14.04.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta başından itibaren iletişim konusunda aktif bir sürece başlayacak. Hafta ortasından sonra biraz daha yumuşak bir geçiş yaşansa da yine sıkılacağınız ve sizi boğan konuşmalar ve diyaloglar yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu:

Maddi konularda hesap dışı kontrolsüz harcamalarınız biraz canınızı sıkacak bu hafta, ancak, aileden göreceğiniz destek sayesinde toparlayabilirsiniz. Bu durumun tekrarlanması muhtemel gözükmekte bu yüzden kontrolünüzü kaybetmeyin ve hesabınızı düzgün yapmaya çalışmanızı öneririz.

İkizler Burcu:

İkizler burcu sosyal bir hafta geçirecek gibi gözüküyor. Yeni bir arkadaş veya sevgili gibi durumlara açık olmanız gerekli. Merkür’ün üzerinizdeki etkisi devam ederken oluşabilecek bu yeni duruma gereken önemi verirseniz, uzun soluklu bir hale gelmesi muhtemeldir.

Yengeç Burcu:

Çaba ve mücadele gerektiren zorlu bir hafta sizi bekliyor. Kontrolünüzün olmadığı ve gözünüzden kaçırdığınız küçük sıkıntılar bu hafta canınızı epeyce sıkabilir. Yeni Ay’ın üzerinizdeki olumsuz etkisi olarak görebileceğiniz bu durum uzun bir süre devam etmeyecek.

Aslan Burcu:

Yeni keşif ve maceraların sizi beklediği bir hafta geliyor. Zaten maceracı ruhunuzda uzun süredir buna hazır bir şekilde beklemekteydi. Küçük çağlı bazı aksiyonların yaşanabileceği ve birbirinden ilginç fırsatların doğabileceği bu hafta her şeye hazırlık olun.

Başak Burcu:

BU hafta başak burcunu gündelik işlerin yoğunluğu bekliyor. BU iş ortamındaki yoğunluk ve ev ortamındaki yoğunluk olarak iki yaşantınızı da etkileyebilir. Ayrıca; iş yerinizde bir performans artışı ve takdir oldukça olası gözükmektedir.

Terazi Burcu:

Terazi burcu Venüs’ün üzerindeki etkisi ile birlikte aş ve romantizmi doruklarda yaşayacak. Yeni bir ilişki veya mevcut ilişkide yeni gelişmeler aşk hayatınızı biraz hareketlendirecek.

Akrep Burcu:

Yakın tarihte yaşadığınız bazı aile içi gerilim ve küçük tartışmalar sizi epey yıpratmış durumdalar. Bunları düzeltmek için karşı taraf sizden bir adım bekliyor gibi gözükmektedir. Kendiniz hakkında yapacağınız tarafsız bir özeleştiri sonrası bu konuda adım atmanız bu gerilimi azaltabilir.

Yay Burcu:

Sağlık konusunda bazı gelişmelere hazır olun. Olumlu yönde olacak bu gelişmeler yakın çevrenizdeki bir hastayı oldukça ilgilendiren biz konu olacağa benziyor. Ayrıca; iş hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar bu hafta sonlanabilir.

Oğlak Burcu:

Maddi konularda bazı beklenmedik harcamalar sizi biraz yorabilir. Ancak düzgün bir harcama planı ile kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca aileye yeni bir üye katılabilir, gelecek haberlere hazırlıklı olmalısınız.

Kova Burcu:

Bu hafta Ay burcunuzda yükselişe geçecek ve iş performansınız konusunda beklentinin çok üzerinde bir algı ve sonuç doğuracağa benziyor. Bundan kaynaklı motivasyonunuzu bozmadan performansınızı ileriye doğru devam ettirebilirsiniz.

Balık Burcu:

Uzun süredir dağınıklığınız ve düzensizliğiniz konusunda adım atmadığınızdan biraz boş vermiş durumdasınız bu hafta ortasından sonra bu konuda bazı adımlar atma isteği gelecektir ve bu istekle beraber yeni bir başlangıç için her şey hazır olacaktır.

            Teşekkürler.

            Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here