Youtube Sayesinde Ünlü Olan Müzisyenler

0
222
Youtube Sayesinde Ünlü

Youtube Sayesinde Ünlü Olan Müzisyenler

 

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Youtube günümüz global dünyasında artık oldukça etkin bir rol oynamakta ve kişilerin bir anda popüler olmasına fırsat sağlamaktadır. Kişilerin kendi oluşturdukları videoları yayınlamaları ve bir anda viral olarak herkes tarafından konuşuluyor olması artık normalleşmeye başladı. Ancak bu platformda ve bu furyanın ilk fenomenleri kazandıkları ün sayesinde tüm Dünya’da tanınan kişiler oldular. Biz de bu yazımızda youtube sayesinde ünlü olan kişileri listeledik…

Youtube ile ünlü olan kişiler…

  • Justin Bieber: Kanadalı genç yıldız youtube’a koyduğu videoların Scott Braun tarafından 2008 yılında keşfedilmesiyle birlikte dünya starlığına adım atmaya başlamıştır.

 

  • Cody Simpson: Avustralyalı Cody Simpson da youtuba’a attığı videonun 2009 yılında keşfedilmesi ile dünyaca ünlü bir yıldıza dönüşmüştür.

 

  • Greyson Chance: 2010 yılında Lady Gaga’nın Paparazzi adlı şarkısına yaptığı cover ile 44 milyondan fazla izlenerek, dünyaca tanınan birisi haline gelmiştir.

  • 5 Seconds of Summer: 4 genç erkekten oluşan grup yine youtube sayesinde ünlü olmuşlardır.

 

  • Shawn Mendes: Kanadalı genç star yine youtube sayesinde ünlü olanlardandır. Ayrıca popülaritesinde vine’ların da etkisi büyüktür.

 

  • Alessia Cara: 13 yaşında youtube’a yüklediği cover’lar ile ünlenmiştir. 17 yaşında iken 2 albümü bulunmaktaydı.

 

  • Charlie Puth: 2009 yılında kurduğu youtube kanalında ilk olarak komedi videoları yayınlamaktaydı sonrasında ise 2010 yılında ilk şarkısını yayınladı ve müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

  Teşekkürler.

Atalanta,

 

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here