Haftalık Burç Yorumları (13.05.2019 – 19.05.2019)

0
200

Haftalık Burç Yorumları (13.05.2019 – 19.05.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Haftalık burç yorumları sayfamızla Astroloji köşemizde birlikte gezinmeye ne dersiniz. İşte karşınızda Haftalık Burç Yorumlarımız…  (13.05.2019-19.05.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Bu hafta koç burcu Venüs’ün etkisinden çıkışı ve hafta sonu yaşanacak Dolunay’ın etkisi ile en çok maddi konularda etkileşim yaşayacak. Günlü ödemelerin vadesinin bitmesi ve geçen ay Venüs’ün etkisi ile abarttığınız alışverişlerin ödemeleri sizi biraz sıkıştırabilir, ancak yakın çevre veya aileden gelecek ufak bir destekle sıkıntıları aşacaksınız.

Boğa Burcu:

Güneş’in Boğa burcundaki ilerleyişi tüm hızı ile devam ediyor. İkili ilişkiler ve içinizde tuttuğunuz ve söyleyemediklerinizi söyleme konusunda kendinizi aşırı cesur hissedebilirsiniz. Bu cesareti, içine kapanık olan fıtratınızı, yani kabuğunuzu kırıp dışarı çıkmak için iyi bir fırsata dönüştürebilirsiniz.

İkizler Burcu:

Bu hafta sonu yaşanacak Dolunay’ın etkisi ile zihin temizliği yaşayabilirsiniz.  Kafanızda yer tutan, keyfinizi ve uykularınızı kaçıran sorunlardan kurtulmak için kullanabileceğiniz bu etki ile sıfır ve zinde bir zihin ile yeni iş kolları veya iş ortamları deneyimlerine de açık olmayı unutmayın.

Yengeç Burcu:

Bu hafta Mars Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Bu geçişle birlikte yengeçleri bir duygusallık ve romantizm kucaklayacak. Aşırı hassas ve kıskanç olamamaya dikkat etmeye çalışın. Evlilik konusunda da yeni bir adım atma gibi bir gelişmeye karşı da kendinizi alıştırmaya çalışın.

Aslan Burcu:

Hafta sonu gerçekleşecek olan Dolunay zaten işkolik olan Aslan burcunu iş konusunda biraz daha tetikleyebilir. Ailenize vakit ayırmadığınız için biraz tepki almanız muhtemel gözükmekte ve bunun sonucu olarak, ufak kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda işlerinizin yolunda gitmesi iş şevkinizi biraz daha arttırsa da nerede mola vermeniz ve yavaşlamanız gerektiğini artık öğrenme vakti geldi.

Başak Burcu:

Başaklar bir süredir eğitim hayatı ve dil öğrenme gibi konularda aşırı hevesli bir halde beklemedeydiler. Bu hafta sonu gerçekleşecek olan Dolunay ile Başak burcu kendini farklı hissetmeye, farklı düşünmeye başlamış bulacak bununla birlikte yeni bir yerler görme yeni bir şeyler öğrenme konusunda cesaretlenecek.

Terazi Burcu:

Kendi emekleriniz ve alın terinizle kazandığınız ve tasarruf ederek oluşturduğunuz birikiminizi nasıl değerlendireceğiniz konusunda yaşadığınız ikilem bu hafta sonlanacak. Paranızı başkasına teslim etmeden kendi yatırım planlarınızı değerlendirerek kullanma fikri size daha yakın gelmeye başlayacak.

Akrep Burcu:

Akrep burcu bu hafta yaşanacak Dolunay’dan en olumsuz etkilenecek burç olarak karşımızda. Mevsim geçişinin ve dolunayın vereceği etki ile kendinizi biraz depresif hayattan zevk almayan, genel anlamda yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Bu sürecin geçici olduğunun farkında olmanız süreci rahat geçirmenizde fayda sağlayacaktır.

Yay Burcu:

Yay burcu bu yıl boyunca Jüpiter’in korumasında olsa bile ara ara diğer gezegenlerin ve astrolojik olayların etkisini hissedebilir. Bu hafta sonu yaşanacak Dolunay yay burcunu bu anlamda biraz olumsuz etkileyebilir. Özellikle yakın çevre ve partnerinize karşı sert bir tavır ve anlam veremediğiniz çıkışlara karşı kendinizi kontrol etmeye çalışın.

Oğlak Burcu:

Boğa burcu Dolunayın etkisini bu hafta neredeyse her konuda üzerinde hissedecek. Romantizm, aşk hayatı, yakın arkadaşlarla olan ilişkiler, kısa süreli başarı hazları gibi ve iş ortamında takdir benzeri birçok tatmin edici olay silsilesi yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu:

Aileniz ve ev hayatı ile ilgili uzun süredir yaşadığınız sıkıntılar canınızı sıkmakta idi. Bu konuda ne kadar adım atmaya çalışsanız da bir şekilde karşı taraftan gelen veya gelmeyen tepkiler yüzünden geri adam atmaktaydınız. Bu hafta ev ortamı ile ilgili yeni bir başlangıç yapma fırsatınız doğabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirdiğiniz takdirde eski huzurunuzu geri alabilirsiniz.

Balık Burcu:

Balık burcu duygusal yapısını bir türlü kıramamaya devam ediyor. Bu hafta kimseye hayır diyemediği için yeni bir mutsuzluk yaşayabilir ve bundan ders çıkarabilirsiniz. Ancak bazı radikal kararlar almadan bu durum değişmeyeceğe benziyor. Belki de verdiğiniz veya vermeniz gereken tepkiler konusunda biraz daha düşünmelisiniz.

            Teşekkürler.

            Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here