Haftalık Burç Yorumları (20.05.2019 – 26.05.2019)

0
284

Haftalık Burç Yorumları (20.05.2019 – 26.05.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Astroloji severler için yeni haftanın burç yorumları ile yine karşınızdayız…(20.05.2019-26.05.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcunun bu hafta geçmişte yaptığı hatalardan kaynaklı sıkıntılar ile biraz başı ağrıyabilir. Hafta sonu yaşanan yeni ayın etkisi ile bunları kısa sürede çözebileceğinizi, bu yüzden kendinizi fazla üzmemenizi öneririz.

Boğa Burcu:

Boğa burcu güçlü yapısının etkisi ile bu hafta çözüme kavuşturacağı bazı alacaklarının etkisi ile hem zihinsel hem de fiziksel olarak bir rahatlamaya geçiş yapacak. Bu arada elinizdeki birikimleri değerlendirmek için biraz daha beklemeniz sizin için daha iyi olacağa benziyor.

İkizler Burcu:

Geçmişte yaşamış olduğunuz bazı sağlık problemlerinin nüksetmesi ile ilgili yeni bir haber alabilirsiniz. Ancak güçlü durmanız ve vazgeçmemeniz en önemli silahınız olacaktır.

Yengeç Burcu:

Duygusal yapısı ile ünlü yengeç burcu bu hafta yeni bir aşka ve heyecana yelken açabilir. Karşı taraf biraz çekingen olduğundan ondan gelecek en ufak bir işaret ile sizin harekete geçmeniz uzun soluklu bir ilişki için kilit olacaktır.

Aslan Burcu:

İş ortamında aldığını tüm sorumluluk ve risklerin üst amirleriniz tarafından fark edilmediği düşüncesi bir süredir kafanızda yer tutmakta ve iş performansınızı olumsuz olarak etkilemekteydi. Bu hafta Güneş’in etkisi ile yıldızınız parlamaya başlıyor.

Başak Burcu:

Titiz ve detaycı yapınız yüzünden yakın çevrenizdekiler tarafından eleştiri yağmurunu tutulmaktaydınız. Belki de haklı olabilirler. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen yeni ay ile birlikte bu tavrınızdaki değişiklikleri siz de fark etmeye başlayacaksınız.

Terazi Burcu:

            Bu hafta terazi burçlarını zorlayan bir hafta olacak ancak zorlanacağı konular kendi ile ilgili olmayacak. Yakın çevrenizdeki küskünleri barıştırma konusunda kendinizi sorumlu hissedecek ve aracılık yapmaya başlayacaksınız.

Akrep Burcu:

Liderlik özelliklerini kullanma vaktiniz geldi artık. İş ortamındaki tasvip etmediğiniz laubali çalışma şeklini yeniden düzenlemek ile ilgili çabanız takdir edilmeye başlandı bile. Çabalarınızın samimiyetle devamı neticesinde daha büyük sorumluluklara doğru ilerleyişiniz çok uzaklarda olmayabilir.

Yay Burcu:

Aşk hayatındaki kısır döngünün bitmesi için beklediğiniz vakit gelmiş olabilir. Yeni tanıştığınız bir hakkındaki düşüncelerinizin romantik tarafa doğru kaymaya başladığını fark etmiş olmanız gerek. Yeni bir adım atmadan önce duygularınızdan emin olmaya çalışın.

Oğlak Burcu:

Maddi konulardaki sıkıntılarınız ve plansız yaptığınız harcamaların ceremesini birkaç haftadır hissetmeye başlamıştınız. Bu konular bir süre daha devam edeceğe benzer ancak yeni adımlarınızı daha planlı yapmadığınız takdirde sonuç daha kötü olacaktır.

Kova Burcu:

Kova burcu her konuda yaşadığı çekingenlik ve içini dökememe yüzünden depresif bir hale bürünmüş olabilir. Ancak; bunu çözmek kendi elinizde. Söylemek isteyip de kendinizi tuttuğunuz konular artık taşıyamayacağınız bir büyüklüğe ulaşmış durumda. Artık tarzınızı değiştirme zamanının geldi.

Balık Burcu:

Ah duygusal Balıklar, nedir bu suni güçlü durma çabası… Siz de farkındasınız ki kimse o kadar güçlü değil artık kendinizi bırakıp, belki biraz üzülme belki de ağlama zamanınız geldi. Yıkın tabularınızı ve artık kendinizi yaşamaya başlayın.

            Teşekkürler.

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here