Kızların Flört Döneminde Yaptıkları Klişe Hatalar

0
282

Kızların Flört Döneminde Yaptıkları Klişe Hatalar

 

            Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Herkes ilgi görmeyi sever… Ancak bazı zamanlar ilgiyi üzerimize toplamak için başkalarına itici gelen davranışlar sergileyebilir, bunların sonucunda karşımızdakini kendimizden uzaklaştırabiliriz. Bu yazımızda bu konuya değinmek isteriz. Kızların flört döneminde yaptıkları klişe hatalar nelerdir? Bu soruyu cevaplandırmaya çalışalım…

Klişe Yanlışlar…

            Genellikle kendileri ile ilgilenilsin arzusu ile yapılan, birçok yanlış davranış var. Bunlardan en belirgin olanlarını sizler için listeledik…

  • Gereksiz Kıskançlıklar: Flört dönemi birbirinizi tanıma dönemidir aynı zamanda. BU dönemde yapılan en büyük yanlışlardan birisi, kıskançlığı aşırıya taşımaktır.

 

  • Zor kız Rolü: Yapılan bir diğer yanlış zor kız rolüdür. Ben kimseyi görmem, kimseyle konuşmam tavırları flört döneminde partnerinizi sizden uzaklaştırmaktadır.

 

  • Peşinden Sürüklemek: Kaçan kovalanır taktiği olarak da bilinmektedir. Belli bir dozajda olması belki ilişkide gerekli bile sayılabilir. Ancak dozajı kaçırırsanız partnerinizi usandırabilirsiniz.

  • Yapaylık: Olmadığınız biri gibi davranmak karşınızdakine bir nevi yalan söylemektir ve ileride çok büyük güven sorunlarına yol açabilir.

 

  • Kıskandırma: Aşırı kıskanmanın yapılan en büyük hatalardan olduğunu söylemiştik. Kıskandırmak da bir diğer büyük hatadır. Karşı tarafının kıskançlığını arttıracak davranışlardan uzak durmak gerekir.

 

  • Aile ile Tanıştırma Acelesi: Kimileri evlilik dendiğinde bir panik haline geçer. Bu yüzden adım adım ilerlemek en uygun ilerlemedir. İlişkide de kaçınılması gerekenler başında partnerinizi ailenizle tanıştırmak için acele etmenizdir.

 

Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here