Haftalık Burç Yorumları (03.06.2019 – 09.06.2019)

0
259
Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları (03.06.2019 – 09.06.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Astroloji köşemiz ile bayramı da yaşayacağımız yeni hafta hakkında yorumlarımızla yine sizlerleyiz. (03.06.2019-09.06.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta inanılmaz bir iletişim becerisi artışı ile yükselişe geçecek. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen yeni ay’ın etkisi de devam ederken bu iletişim becerisini geçmişten biriktirdiğiniz birçok ortada kalmış konuyu sonuçlandırarak taçlandırabilirsiniz.

Boğa Burcu:

Boğa Burcunda bu hafta maddi konular ön plana çıkabilir. Parasal konular bu hafta önemli bir yer tutacak. Yatırım planlarınız veya borç yönetiminiz ile ilgili yeni kararlar alma vakti gelmiş olabilir. Ayrıca; maddi konular yüzünden bir süredir ihmal ettiğiniz aileniz ile vakit geçirmeniz gerekli.

İkizler Burcu:

Bu hafta bayram haftası olmasının da etkisi ile sosyal olarak çok hareketli bir hafta sizleri bekliyor olacak. Geçmiş dostluklar ve ilişkilerden kalan hatıralar biraz kafanızı karıştırabilir ve sizi maziye döndürebilir. Ancak; net kararlar vererek yolunuzu çizmenizde fayda olabilir.

Yengeç Burcu:

Bayram haftası olmasının da etkisi ile aile birlikleri ve ailenin önemi hakkında unuttuğunuz ve ihmal ettiğiniz konular biraz mahcubiyetle birlikte bu hafta ana gündem başlığınız olacak. İyi bir aile insanı olmanıza rağmen yoğun farklı gündem ile ihmal ettiğiniz aile bağları yeniden hayatınızın merkezine oturabilir.

Aslan Burcu:

Bu hafta yine liderliğinizi ve özverinizi gösterme zamanı geldi. Bayram öncesi yoğunluğu ve bayram programı da dahi üstlendiğiniz sorumluluklar kendinizi iyi hissettirse bile aileniz bundan çok memnun kalmayabilir. Bayram ailenizin gönlünü almanız ve onlara verdiğiniz değeri göstermek için bir fırsat olabilir.

Başak Burcu:

Bu hafta Salı günü itibari ile Merkür’ün etkisinden çıkacak olan Başak yeni bir kariyer ve başarı dönemine girecek. İş ortamında kendinizi ve yaptığınız işin kalitesini göstermek için e ayrıca bir fırsat doğacağa benziyor. Eğer bu fırsatı değerlendirebilirseniz hayalinizdeki kariyer için bir adım daha atmış olacaksınız.

Terazi Burcu:

Uzun zamandır uzak durduğunuz yoğun tempo artık hayatınızı biraz hareketlendirebilir. Tembellik dönemini artık arkanızda bırakıp, yeni bir iş ve hayat programına yoğunlaşarak yapılması gereken işler ve sorumluluklarınız artık erteleyemeyeceğiniz kadar sıkıştırmaya başladı.

Akrep Burcu:

Bayram öncesi biraz sizi sıkacak ve keyfinizi kaçıracak maddi konular bayram sonuna doğru kendisini biraz unutturacak ve haftanın kalan günleri ilk günlerin aksine daha keyifli ve güzel geçeceğe benziyor. Ancak; yeni yatırım planlarınız var ise bu hafta doğru bir zaman olmayabilir ve kararı tek başınıza vermek yerine birkaç güvendiğiniz kişiden fikir almanız fayda sağlayabilir.

Yay Burcu:

Ailevi konular ve ikili ilişkilerin yoğun olduğu bir hafta Güneş’in de etkisi ile Yay burcunu bekliyor olacak. Aile ilişkilerinde pek başarılı olamayan yay bucu bu hafta genel yapısının aksine kendisinden beklenmeyecek şekilde samimi ve sempatik bir aile adamı olabilir.

Oğlak Burcu:

Oğlak burcu bu hafta hızlı gelişen ve kısa süreli seyahat planlarının içerisinde bulabilir. Hızlı gelişen bu planlar kafanızı dağıtmanız ve kendinizi toparlamanız açısından birer fırsata dönüşebilirler. Ayrıca; eğitim hayatınızda yarım bıraktığınız konulara geri dön,ü tamamlamayı da düşünebilirsiniz.

Kova Burcu:

Bu hafta bayram sonrasında bir süredir planladığınız ek gelir için yapacağınız girişimler ile ilgili yeni haberler ve gelişmeler yaşanabilir. Bu konuda kararsız kaldığınız konularda körü körüne girmek yerine araştırma ve fikir alma yolunu tercih etmelisiniz.

Balık Burcu:

Kendinize vakit ayırmanız gerektiğini fark edeceğiniz bu hafta Bayramla birlikte biraz dinlenme ve kendinizi dinleme fırsatına dönüşebilir. Duygusal ve alıngan yapınızdan duyduğunuz duyguları da kontrol etme ihtiyacı hissedebilirsiniz.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here