Haftalık Burç Yorumları (24.06.2019 – 30.06.2019)

0
119

Haftalık Burç Yorumları (24.06.2019 – 30.06.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftaya nasıl bir enerji ile başlayıp, nasıl bitireceksiniz? Yıldızlarınız ve gezegeniniz sizi hangi konularda etkileyecek. Burç yorumlarımıza bakmak ister misiniz?(24.06.2019-30.06.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta kendisi yorgun ve isteksiz hissedebilir. Aile içi sorumluluklar ve başka diğer konular sebebi ile kendinizi vakit ayıramadığınızdan birikmiş olan sıkılma hali kendini göstermeye başlıyor. Kendinize biraz vakit ayırmaya çalışın. Belki sinema veya spor yapma keyfinizi biraz yerine getirebilir.

Boğa Burcu:

Plancı bir yapıya sahip olan Boğa burçlarının sevemeyeceği bir hafta yaşayabilirsiniz. Plan dışı ve acil bitmesi gereken konular bu hafta yoğunluğunuzu ve stresinizi arttırabilir. Ancak; bilin ki bunlarda kariyer planlarında test edilen bir konudur. Kriz ve zaman yönetimi…

İkizler Burcu:

İkizler burcu bu hafta güven sorunları ile baş başa kalacak. Özellikle haftanın ilk günlerinde en yakınlarına bile güvenemem, kafa karışıklığı gibi mevzular biraz canınızı sıkabilir ve güvensiz hissedebilirsiniz. Ancak; çevrenizdekilere güvenip – güvenemeyeceğinize dair biraz daha fırsat tanıyıp, kararınızı ona göre netleştirin.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu bedensel sağlığı konusunda biraz daha kendine dikkat etmeli. Bilirsiniz ki bana bir şey olmaz sözünün tıpta herhangi bir karşılığı yok ve herkes hasta olabilir. Bu yüzden sağlığınızı etkileyecek şekilde sorusuz davranmayı bırakıp gerekli önlemleri almalısınız.

Aslan Burcu:

Aslan burcu bu hafta ticari bir atılım konusunda şanslı ve atik olabilir. Gerçi aslanlar işini şansa bırakmaz mutlaka öncesinde gerekli araştırmaları yapmıştır ve işe öyle atılacaktır. Bu hafta ticari atılımınız için bir fırsat oluşabilir.

Başak Burcu:

Bu hafta partnerinizden göreceğiniz gizemli ve ilgisiz tavırların canınızı sıkmasına izin vermeyin. Herkes her an aynı modda ve neşede olmayabilir. Birbirinize biraz zaman ve mesafe tanımalı ve sonucu sabırla beklemelisiniz.

Terazi Burcu:

Terazi burçları yönetici gezegenlerinin etkisi ile kendisini ilgilendirmeyen bazı konularda kendisini konunun içinde bulabilir. Hatta yakın çevrenizden veya iş yerinizdeki arkadaşlarınızdan bu konuda tepki alabilirsiniz. Bu yüzden biraz daha dikkatli olup amiyane tabir ile işgüzarlıktan kaçınmalısınız.

Akrep Burcu:

Akrep burcu bu hafta duygusal olarak bir bağlılık ve yeni bir sevda yoluna giriş yaşayabilir. Uzun süredir aradığınız sevgi bağı acaba bu kişi mi diye düşüneceğinize belki de bir şans tanıyarak olup olmadığını kendiniz anlamak için bir fırsat oluşturmalısınız.

Yay Burcu:

Yay burcu bu hafta son dakika ve acil aldığı fevri kararlar ile beklenmedik davranışlar sergileyebilir. Ani bir eğitim veya seyahat kararı gibi sonuçlar doğabilir. Planlı hareket etmenizde fayda olacaktır.

Oğlak Burcu:

Yönetici gezegenin etkisi ile oğlak burcu bu hafta kendisinde yenilenme gücü bulacak. Her şeye yeniden başlama, yeniden deneme gibi ertelediğiniz bazı konularda radikal kararlar gerçekleşebilir.

Kova Burcu:

Kova burcu bu hafta maddi konularda bazı sıkıntılar yaşayabilirler. Beklenmedik masraflar ve unutulan ödemeler gibi harcama dengenizi bozabilecek bazı konular canınızı sıkabilir. Maddi konulardaki sıkıntılar birkaç hafta daha kendisini hissettirmeye devam edecektir.

Balık Burcu:

Balık burcu bu hafta kendisi ile çelişen bazı davranışlar sergileyecektir. Özellikle kıskançlık ve kendini beğendirme duyguları sizi biraz ele geçirecek ve aileniz dâhil bu davranışları yakınlarınıza hissettirebilirsiniz. Bu davranışların sizi biraz itici gösterebileceğini unutmayın.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here