Haftalık Burç Yorumları (08.07.2019 – 14.07.2019)

0
85

Haftalık Burç Yorumları (08.07.2019 – 14.07.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Haftalık burç yorumları ile sizleri neler bekliyor, neler yapmalı, neler yapmamalısınız, konularında sizleri aydınlatmak için yine buradayız… (08.07.2019-14.07.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

İletişim ve beceri gezegeni Merkür, Ağustos ayı başına kadar koç burcunda geri gitmeye başlıyor. Bu sebeple bazı sosyal konularda becerilerinizde gerileme veya duraklama yaşayabilirsiniz. Önemli bir sunum veya iş görüşmesi planlıyorsanız bunu Ağustos ortalarına kadar ertelemenizde fayda olabilir.

Boğa Burcu:

Boğa burcu bu haftaki astrolojik olayların etkisi ile kardeş veya yakın akrabalarından birisi ile ciddi bir tartışma yaşayabilir. Bir küslüğe de sebep olabilecek bu davranış size her ne kadar karşı taraftan kaynaklı gibi görünse de sizin etkinizin de olduğunu unutmayın.

İkizler Burcu:

Bu hafta eğlenceli konu ve olayların odak noktanıza yerleşmeye başlıyor. Aşk ve aile hayatı ile tatil planları bu hafta sizi yönlendirebilir. Ayrıca ertelediğiniz bir yurt dışı seyahat için de plan yapmaya başlamalısınız.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu bu hafta ailevi konular, ev değişikliği veya ev alma gibi planlar ile bira boğulabilir. Kısacası hayatınızda köklü değişiklik oluşturabileceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. u haftanın verimli geçmesi ve acele karar verip bir hata yapmamak için anne-babanız ve partnerinizden fikir almadan hareket etmemenizi öneririz.

Aslan Burcu:

Geri hareket etmeye başlayan Merkür’ün etkisini hissedecek bir burç da Aslanlar olacak. Şimdiye kadar hayran olduklarınızı gözünüzde ne kadar büyüttüğünüz, adalet ve hakkaniyet duygusu şaşmış kişilerle olan ilişkileriniz gibi birçok içsel olaya kendinizi vererek biraz beyin fırtınasına yönelebilirsiniz.

Başak Burcu:

Bu hafta başlayacak astrolojik hareketler çevresinde partnerinizden veya ailenizden kısa süreli uzaklaşmalar veya mesafe koyma çabaları hissedebilirsiniz. Her şey ve her konu sizinle alakalı ve olumsuz gibi gelmeye başlayabilir. Bu durum Başakların duygusal yapısını tetiklese de siz yine ani kararlar verip ilişkileriniz kestirip atmayın.

Terazi Burcu:

Bu dönem Terazi burcu için bazı dengeleri tekrar gözden geçirme döneminin başlangıcı olabilir. Ağustos ayı başına kadar sürecek bu mukayese ve değerlendirme dönemi sizi biraz rahatsız edebilir ve sevdiğiniz bazı kişilerden sizi uzaklaştırabilir.

Akrep Burcu:

Akrep Burcunun yakındakilerine bu hafta sabırlar diliyorum. Merkür’ün geri etkisi ile aşırı eleştirel ve hiçbir şeyi beğenmez bir hale bürünecek olan Akrepler ile zor bir hafta onları bekliyor. Tahmin edeceğiniz zere bu eleştirileri yaparken kendisini dışarda tutacak ve kendisinin de birçok kez yaptığı şeylerden başkalarını suçlamaya çalışacaklar.

Yay Burcu:

Yay burcu bu hafta maddi konular üzerine biraz yoğunlaşabilir. Genellikle kısa süreli yaptığınız mali planınız önümüzdeki aylar için planladığınız bazı yeni atılımlar için yeterli olmayabilir. Bu yüzden daha uzun vadeli mali plan ve ek gelir arama çabası içerisinde olabilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Bu hafta Akrep burcunun yaşayacağı aşırı eleştirel yapının bir benzeri de Oğlak burcunda karşımıza çıkıyor. Bu hafta oğlaklar aşırı alıngan ve aşırı ilgi bekler bir tavır içerisinde olabilirler. Kendi kabuklarından fazla çıkmayan Oğlak burcu için normalüstü bir hadise olacak bu durum karşısında ne yapacağınız ölçerek hareket etmeniz gerekmektedir.

Kova Burcu:

Aşırı yardımsever bir yapıda olmasa bile bu hafta Kova burcu kendisini her zor durumda kalmış kişinin yanında bulabilir. Merkür’ün olumlu etkisini tek hissedecek burç olan Kova, bu hafta yardımseverlik konusunda kendisini bile şaşırtabilir.

Balık Burcu:

Balık burcu bu hafta her şeyi ben bilirim ve ben yaparsam doğru yaparım gibi kibirli ve gururlu bir tavır sergileyebilir. Yaptığı işlerin en doğrusu olduğunu düşündüğünden fevri hareketler ile yanlış kararlar alabilirler. Bu yüzden etrafındakilerin tavsiyelerini ve fikirlerini değerlendirmenizi önermekteyiz.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here