Haftalık Burç Yorumları (22.07.2019 – 28.07.2019)

0
264

Haftalık Burç Yorumları (22.07.2019 – 28.07.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Haftalık burç yorumlarımıza yer verdiğimiz köşemiz ile yine sizlerleyiz ve bulunduğumuz haftanın size neler getireceğini yorumlamaya çalışacağız… (22.07.2019-28.07.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Geçtiğimiz haftalarda başlayan enerji ve romantizm patlaması bu hafta biraz etkisini kaybederek devam edecek ancak, bu haftanın asıl konusu sosyal hayatınız ile ilgili olacak. Sosyal çevrenizden göreceğiniz aşırı ilgi sizi biraz havalandırabilir ama siz sakinliğinizi korumaya çalışın.

Boğa Burcu:

Boğa burcu bu hafta ev hayatında yeni bir döneme geçiş yapacak. Yeni bir ev veya taşınma planı da dâhil olmak üzere farklı fikirlerin değerlendirilmesi ve aile ile geçirilecek bir hafta eminiz ki sizi iş stresinden bir nebze uzaklaştıracaktır.

İkizler Burcu:

İkizler burcu kendisini bulma hatta yeteneklerini keşfetme yolunda bu hafta yeni adımlar atabilir. Bu yolda atacağı her adım kendisini de şaşırtsa da çevresinde potansiyelini bilen kişiler tarafından yadırganmayacaktır.

Yengeç Burcu:

İkili ilişkilerde Yengeç burcunu havalara uçuracak bir hafta yaşanabilir. Ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki için ilk adımların atılabileceği bu hafta özellikle Aslan burcu bir kimseden gelen talepleri değerlendirmeye almanızı öneriyoruz.

Aslan Burcu:

Bu hafta içerisinde Aslan burcuna yerleşecek olan Güneş’in enerjisi ile Aslan Burcu her konuda büyük bir patlama yaşayabilir. İş hayatında takdir ve yükselişler ile çevrenizdekilerin saygın bakışları gönlünüzü hoş etse de tevazudan ayrılmamanızı önermekteyiz.

Başak Burcu:

Ortaklıklar ve gündelik hayat düzeninin sizi artık sıkmaya başladığını fark ederek yeni bir başlangıç ve mevcut düzeni yıkma girişimleri bu hafta Başak burcunun temel gündemini oluşturacak. Ev hayatı ile başlatacağınız bu değişim, arkadaşlarınızdan bazıları ile muhabbetinize son vermeye veya mesafe koymaya kadar uzanabilir.

Terazi Burcu:

Terazi burcunun denge fıtratına uymayan bir hafta geliyor. Güneş’in kızgınlığı size sirayet ederek sizi biraz asabileştirebilir. Yaşanacak ufak polemik ve ağız dalaşları ile tansiyonunuz biraz yüksek seyredecektir. Bu durumun geçici olduğunu unutmayın hafta sonuna doğru eski kendinizi bulacaksınız.

Akrep Burcu:

Akrepler burcu, güçlü yapısını sınayacağı bir hafta geçirebilir. Kendisi veya yakın çevresinden gelecek sağlık ile ilgili bazı üzücü haberlere karşı sağlam durabilmesi çevresindekilerin de üzüntüye kapılmaması için oldukça önemli bir hal alacaktır.

Yay Burcu:

Yay burcu bu hafta maddi konularla ilgili alacağı bazı haberler sayesinde özgür adımlar atma cesaretini kendisinde bularak, uzun zamandır planladığı bir seyahati hayata geçirebilir. Ayrıca; maddi konularla ilgili kısa vadede problemlerini aştığından kendisini bir kelebek kadar özgür hissetmeye bir süre daha devam edecek.

Oğlak Burcu:

Geçen hafta yaşanılan Ay tutulmasının etkisinden bu hafta çıkacak olan Oğlak burcu, ek gelir arama konusunda bazı fırsatlar ile karşılaşabilir. Genel olarak kazançlı işler yapacağınızı yorumlasak bile yine de iyice araştırmadan ve bir uzman görüşü almadan yeni bir işe atılmamak daha doğru olacaktır.

Kova Burcu:

Kova burcu bu hafta evlilik yolunda bir ilerleme veya yeni bir iş koluna geçiş ile ilgili kendini biraz daha cesaretli ve özgür hissedebilir. Bu konuda atacağınız her adım sizi mevcuttan daha ileri götürme konusunda yeni bir ufuk açma olarak karşınıza çıkacaktır.

Balık Burcu:

Bu hafta Balık burcunu iş hayatı konusunda bazı sıkıntılar bekliyor olabilir. Görev yerinde veya yetkilerinde düşüşler ile yakın çalışma arkadaşlarından gelecek bazı beklenmedik davranışlar ve tepkiler yüzünden moral bozukluğu yaşayacağı bir hafta geçirebilir.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here