Haftalık Burç Yorumları (29.07.2019 – 04.08.2019)

0
98

Haftalık Burç Yorumları (29.07.2019 – 04.08.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Astrolojik olaylar sebebi ile sizi bekleyen gelişmelerin neler olduğunu merak ediyor musunuz? İşte size haftalık burç yorumları…  (29.07.2019-04.08.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta geçmişten gelen pişmanlıkları ile yüz yüze geleceğe benziyor. Geçmişte cesaret edemediğiniz birçok konunun bugünlerde olumlu sonuçları ile karşılaşacak ve bunlardan dolayı pişmanlık duyacağınız olaylara şahitlik edebilirsiniz. Ancak; kaderci davranın ve olmuş hakkında kendinizi fazla üzmemeye çalışın.

Boğa Burcu:

Boğa burcunu bu hafta sürpriz gelişmelere bekliyor olabilir. Özellikle ileride maddi kazancının bol olacağı öngörülebilen ve fazla riskli olmayan bazı yatırım konuları hakkında size geri dönüş olabilir. Yine de yatırım planlarını yaparken ileride ailevi problemlere yol açmamak için ailenizle fikir alışverişi yaparak adım atmanızda fayda olacaktır.

İkizler Burcu:

İkizler burcu kariyer planlarını gözden geçireceği bir hafta yaşayacak. Ancak bu gözden geçirme sevdiği ve güvendiği bazı kişilerin önerisi ile kafa karışıklığına da sebep olabilir. Bu yüzden planlamanızı ve çalışmak istediğiniz birim veya bölümle ilgili kararınızı ve tavrınızı net bir şekilde ortaya koymanız gerekebilir.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu romantizmin doruklarına ulaşacağı bir haftaya merhaba diyor. Hoşlandığınız ve bir süredir ilginizi çeken birinden gelecek bir irtibat veya haber ile heyecan dolu günler yaşayabilirsiniz. Bu güzel günleri heba etmeden keyfini çıkarmaya ve yeni gelişmelere dikkat kesilmeye devam…

Aslan Burcu:

Aslan burcu çevresindekilere karşı kendisinin bile farkında olmadığı bir derecede güven duygusu oluşturmuş olduğunu fark etmeye başlıyor. Doğal fıtratından kaynaklı çalışkanlık, dürüstlük ve liderlik özelliklerinin sonunda fark hatta takdir edilmiş olması oldukça hoşuna gidecek. Ancak; bu yeni duygularla yine de kibir yapmamaya çalışın…

Başak Burcu:

Ah hastalık hastası Başak burcu, bu hafta yine kafanıza takacak bir problem bulacak ve yine kendinizi hasta yerine koymaya başlayacaksınız. Kafanızdaki sorulara ve endişelere sonuç bulmak için hastanelerde epey vakit geçirecek gibi görünüyorsunuz.

Terazi Burcu:

Denge uzmanı terazi dışarıya karşı dengeli ve adil olsa da kendisine karşı bu hafta oldukça zalim davranacak. Kendisini suçlayacak birkaç konu bulacak ve bu haftanızı bunlarla ilgili kendinizi üzerek geçireceksiniz.

Akrep Burcu:

Sevgili akrepler, maddi konularda elinizin bollaşacağı ve kısmen maddi özgürlüğünüzün artacağı bir hafta sizi bekliyor olacak. Ancak çevrenizdekilerin size tepki gösterdiği ve size yakıştıramadığı bir konu var. Biraz daha eli açık ve cömert olma konusunda çaba göstermeniz iyi olacaktır.

Yay Burcu:

Birkaç haftadır yay gibi gergin olduğunuzun farkındayız. Çözüme kavuşmayan her diyalog veya her konu sizi biraz daha germekte ve kafanızı meşgul etmekte… Çözümsüz bu konularla ilgili belki de artık sizin bir adım atmanız ve en azından kafanızı meşgul etmemesi için inceldiği yerden kopsun mantığı ile keskin bir şekilde davranmanız gerekebilir.

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlak burcu; hoşgörü timsali ve mütevazı yapılı oğlaklar, sizi bu hafta aşırı bir konu beklemiyor olacak. Rutin bir hafta geçireceğiniz öngörülebilir ama siz yine de rutinin dışına çıkmak için özellikle de arkadaş çevrenizden destek alarak rutini bozmaya çabalayın.

Kova Burcu:

Kova burcu; bu hafta evlilik konusunda bazı gelişmeler yaşayabilir. Partnerinizden gelecek bir teklif veya aile ile tanışma gibi beklediğiniz bir adım var ise bu hafta gerçekleşmesi yüksek ihtimaller arasında yer alıyor.

Balık Burcu:

Balık burcu bu hafta tam bir hüsran haftasının içerisinde kendisini bulacak… Planladığı kariyer planı tersine bir hareket ile sizi üzebilir. Ayrıca iş ortamınızda ki saygınlığınız özellikle üst yönetimin tavır değişikliği sebebi ile düşüşe geçebilir. Zaten duygusal bir yapıya sahip olan balık burcu için maalesef oldukça zor bir hafta olacağa benziyor…

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here