Haftalık Burç Yorumları (12.08.2019 – 18.08.2019)

0
255

Haftalık Burç Yorumları (12.08.2019 – 18.08.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Burçları bu hafta neler bekliyor? Bu hafta ne tür konular sizleri mutlu edecek veya üzecek? Öğrenmeye hazır mısınız?  (12.08.2019-18.08.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcunun bu hafta iç hesaplaşma zamanı gelmiştir. İçinizde sizi sıkıntıya sokan, bazı zamanlar uykularınızı bile kaçıran pişmanlıklarınızla yüzleşme zamanı geçmektedir. Öncelikle kendiniz için sonra da var ise gönlünü kırdıklarınız ile yüzleşmeniz iç huzurunuzu sağlama konusunda gereklidir.

Boğa Burcu:

Sevgili Boğalar bu hafta kendilerini asabi ve hiddetli bulabilirler. Ay’ın hareketlerini bu yönde hissetmeniz oldukça doğaldır. Yapmanız gereken ise; belki küçük bir inziva veya kısa bir tatil ile kafanızdakileri boşaltmak olacaktır.

İkizler Burcu:

İkizler burcunu gelen hafta içerisinde birçok yenilik bekliyor olacak. Arkadaş çevrenizde tanışacağınız bir hem cinsiniz hayatınız için önemli bir konuma gelebilir ve sırdaşınız olabilir. Bunun yanı sıra eğitim hayatınızda yeni bir gelişme karşınıza çıkabilir.

Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeçler bu hafta Güneş sizi selamlıyor. Güneş’in etkisi ile hayatınızdaki akış hızına ve güzelliğine şaşırabilirsiniz. İstediğiniz gelişmeler ve beklediğiniz haberler bu hafta çözümlenebilir. Ayrıca; ilişki durumunuz bir sonraki safhaya doğru emin adımlar ile ilerliyor.

Aslan Burcu:

Aslan Burcu yine kibirli, yine gururlu… Bu hafta Aslanlar yakınlarda yaşadığı gelişmeler neticesinde yine benlik duygusuna kapılmış ve etrafındakilere karşı ne kadar itici ve kırıcı olduğunun farkında değil… Yakın arkadaşlarınızın size söyleyeceklerini dikkate almanız da fayda olacaktır.

Başak Burcu:

Başaklar için zorlu bir hafta geliyor. Maalesef detaycı Başaklar bu detaylandırmayı bu sefer kendisi için yapmakta… Hastalık hastası moduna geçiş yapıyor ve her adımda biraz daha kendisini üzmekte ve psikolojisini bozmakta…

Terazi Burcu:

Terazi burcunu bu hafta rutinin dışında pek bir gelişme beklemiyor olsa bile yine de aşk hayatınızın yönetici gezegeninizin etkisi ile bu hafta sizi şaşırtabileceğini ve yarı yolda bırakabileceğini bilin.

Akrep Burcu:

Akrep burcu yine çevresindekilerin kıskacı altında bu hafta, çevrenizden gelecek talepler ve fedakârlık istekleri sizi biraz sıkabilir. Ancak; sabrınızı korumaya ve mümkün mertebe taleplerini karşılamaya çalışmanızda fayda olacaktır.

Yay Burcu:

Yay burcu heyecanlı bir haftaya başlıyor. Seyahat öncelikli planlarınızı değerlendirme zamanınız geldi. Kısa süreli bir kaçamak ile kendinizi toparlayabilirsiniz. Ayrıca maddi konularda bazı can sıkıcı durumlara karşı hazırlık olun.

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlak burcu bu hafta enerjiniz ve şansınız Güneş ve Venüs’ün kavuşmasıyla yükselişe geçiyor. Bir süredir üzerinizde olan karamsarlığınız bu hafta yaşanacak pozitif gelişmeler sonucu dağılacak ve sağlık konusunda iyi bir haber alabilirsiniz.

Kova Burcu:

Bu hafta Kova burcunun ailevi konularda ani kararlar alması gereken bazı gelişmeler yaşanması muhtemel görünmektedir. Ayrıca eviniz veya aracınızla ilgili size maddi külfet çıkaracak bazı arıza veya tadilat işleri canınızı biraz sıkabilir.

Balık Burcu:

Uranüs’ün Retro hareketleri sebebi ile Balık burcu bu hafta iletişim konusunda kendisini yetersiz veya tutuk hissedebilir. Anlatmak istediğiniz hissiyatı anlatmakta zorluk yaşayacaksınız. Ayrıca; duygusallığınız sebebi ile olası maddi kayıpları önlemek için güvendiğiniz birinden fikir almadan yatırım planı yapmamanızı önermekteyiz.

            Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here