Haftalık Burç Yorumları (02.09.2019 – 08.09.2019)

0
165

Haftalık Burç Yorumları (02.09.2019 – 08.09.2019)

 

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Burçlarınız sizlere bu hafta neler hazırlıyor.  Burç yorumlarınızı merak ediyorsanız doğru yerdesiniz… (02.09.2019-08.09.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcunu hareketli bir hafta bekliyor… İş hayatınızda yaşanacak bu hareketlilik sonrası riskli kararlara imza atacaksınız. Bu risklerin bilinçaltınıza yaptığı baskı sizi biraz gerebilir bu yüzden sağlığınızı birinci önceliğiniz olarak görmeye başlasanız iyi olur.

Boğa Burcu:

Özellikle ebeveyn olan Boğa burcu kişiler bu hafta çocuklarının bazı sıkıntıları ile yüzleşmek ve bunları gidermek için sıkı bir mücadele ile karşılaşabilir. Yaratıcılığınızı ve özverinizi birleştirerek çözebileceğiniz bu sorunlar sonrası insanları eleştirmeden olduğu gibi kabul etme adına siz de bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu:

İkizler burcu bu haftaya kendi hayatında bazı köklü değişiklikler yapma arzusu ile başlayacak. Bunlardan en belirgin olanları taşınma veya evdeki eşyaları değiştirme isteği, arkadaş çevresi veya sosyal ortamınızı yenileme isteği veya en basitinden saçlarınızı ve tarzınızı değiştirme isteği olabilir.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu bu hafta ailelerin bazı özel konulara dahlinden dolayı sıkıntı yaşayabilir. Bu konuda rahatsızlığını dile getirmek bir çözüm gibi gözükse de maalesef pek bir sonuç alınamayacak. Bu yüzden aile içerisinden muhtemelen büyük kardeş ile gergin bir diyalog yaşamanız muhtemel gözükmekte…

Aslan Burcu:

Aslan burcunun bu haftaki ana maddesi maddi konular olacak. Hesap, kitap işlerinin yoğunluğu ile haftanın büyük bir bölümünü geçirebilirsiniz. Yatırım veya değerlendirme konusunda fazlaca kafa yoracağınız bu hafta sonrası yeni fikirlere hazırlıklı olun.

Başak Burcu:

Başak burcu bu hafta yakın çevresindeki bazı kişilerden gelecek romantik ilişki beklentileri ile karşılaşabilir. Sizi epeyce şaşırtacak bu durum arkadaşlığınızı ve arkadaş ortamınızı etkileyeceği için büyük bir ikilem ile sizi biraz zorlayacak.

Terazi Burcu:

Terazi burcu bu hafta inzivayı tercih edecek. Yalnız takılacağınız ve kafa dinleyeceğiniz bazı fikirler sizi cezbedebilir. Yalnız kalmak size kafanızdakileri temizlemek için bir fırsat oluşturabilir.

Akrep Burcu:

Akrep burcu bu haftanın en heyecanlı ve en hareketli burcu olacak. Sosyal çevrenizde ve iş hayatınızda oldukça hareketli ve sizin için olumlu sonuçları olacak gelişmeler yaşanabilir. Gelirinizin artması ve işinizdeki takdir veya terfi de bunlar arasında olacak.

Yay Burcu:

Yay burcu bu hafta para harcamaya meyilli olabilir. Bu yüzden harcamalarınızı temkinli bir şekilde yapmanızı öneririz. Ayrıca sevdiğiniz ve güvendiğiniz kişilerden bu hafta davranışlarınız ile ilgili beklemediğiniz ağır eleştiriler alabilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Birçok gezegen Oğlak burcuna geçiş yaptığından fazlasıyla şanslı bir hafta geçireceksiniz. Beklenmedik destekler ve ek gelirler sizi şaşırtabilir. Ayrıca üzerinizdeki bu şansı değerlendirerek benzersiz yeni fikirler ile kendinizi ve çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.

Kova Burcu:

Maddi konuların hepsi bu hafta Kova burcunun üzerine gelebilir. Alacak-verecek meseleleri veya ortaklıkla ilgili bazı sıkıntılar canınızı biraz sıkacağa benziyor. Bununla birlikte yeni bir işe adım atma isteğiniz olsa bile risklerden duyduğunuz korku elinizi ayağınızı bağlıyor.

Balık Burcu:

Çevrenizdeki insanların sizin yerinize karar alması hatta sizin yerinize konuşması gibi can sıkıcı durumlara karşı bu hafta hazırlıklı olun. Üzerinizde etkisi olduğunu düşünen kişiler tarafından bu hafta bu tarz müdahaleler ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca; kariyeriniz açısından pek de olumlu olmayan bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here