Haftalık Burç Yorumları (09.09.2019 – 15.09.2019)

0
228

Haftalık Burç Yorumları (09.09.2019 – 15.09.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Evet, yine bir haftalık burç yorumları sayfamızda sizlerle birlikteyiz. Sizi bekleyen gelişmeleri merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz…  (09.09.2019-15.09.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta uzun zamandır eklediği bir konuyla ilgili sevindirici bir haber alarak şaşkınlık yaşayabilirler. Bununla birlikte iş hayatınızda gözle görülür bazı değişiklikler yaşamanız muhtemel gözükmektedir.

Boğa Burcu:

Bu hafta Boğa burcunu netlikler bekliyor olacak. Kafanızda yer tutan birçok konunun kendiliğinden veya sizin üstünde durmanız neticesinde netlik kazanması sonucu hem ruhsal hem fiziksel olarak bir rahatlama ve dinginlik yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu:

İkizler burcu için kariyer haftası geliyor… Kariyerinizle ilgili önemli kararlar ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunlardan bazılar keskin kararlar olabilir, bu yüzden biraz cesaretinizi toplamanız gerekecek…

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu bu hafta sırtından bıçaklanmaya hazırlıklı olsun. Gerçi insan böyle bir şeye nasıl hazırlıklı olabilir ki… Yakın çevrenizden sizi kesinlikle destekleyeceğini düşündüğünüz bir konuda inanılmaz bir hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Aslan Burcu:

Aslan burcu bu hafta içerisinde finansal bir rahatlama yaşayabilir. Ancak, bonkörlüğü ile bilinen Aslan’ın bu maddi dengeyi koruyabilmek için biraz harcamalarına dikkat etmesi gerekli. Ayrıca; riskli yatırımlardan da uzak durmanız maddi dengeyi koruyabilmek için size yardımcı olacaktır.

Başak Burcu:

Sevgili duygusal ve kırılgan Başaklar, bu hafta sizi maalesef depresif ve melankolik bir hafta bekliyor olacak. Özellikle kapalı mekânlarda çalışan veya evde duranlar, bunu daha derinden hissedecekler. Biraz açık alanlarda durmak veya biraz gezinmek sizi rahatlatabilir.

Terazi Burcu:

Terazi burcu sağlık konusunda kendisine biraz dikkat etmeli. Daha önceden teşhis konmuş bir hastalığınız var ise; üzerine biraz düşmeli ve daha ciddi bir probleme dönüşmeden tedavisi konusunda ısrarcı olmalısınız.

Akrep Burcu:

Akrep burcu bu hafta şansını biraz zorlaması gereken günler yaşayabilir. Bazı şanssızlıklar üzerinize yapışsa da hatalarınız telafi etme çabası ve iyi niyet ile üstesinden gelemeyeceğiniz bir problem olamayacaktır.

Yay Burcu:

Yaya burcu bu hafta değişikliklere adım atma isteğiyle dolacak. Öncelikle mobilya ve gardırobunuzdaki kıyafetlerinizi değiştirme isteğiyle başlayacağınız bu farklı hissiyat neticesinde ikametinizin değişikliği isteğinize kadar uzanabilir.

Oğlak Burcu:

Oğlak burcu bu hafta her zamankinden daha çok aile desteğine ihtiyaç duyabilir. Özellikle kardeşlerinizin desteği ile sizi sıkan ve belki de başınızı belaya sokabilecek konulardan uzaklaşma ve konuları çözme konusunda fayda göreceksiniz.

Kova Burcu:

Sosyal hayatınızda bir takım tartışmalar ve bir takım küslükler yaşanabilir. Yakın çevrenizdekilerden sizi üzebilecek bazı davranışlara şahitlik edebilirsiniz. Bununla birlikte romantik ilişkilerinizde olumlu ve sizi mutlu edecek bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu:

Balık burcu sosyal çevresinde hareketlilik ile birlikte iş ortamında bazı olumsuz gelişmeler yaşayabilir bu hafta içerisinde. Daha önce iş ortamında sahip olduğunuz itibar ve güç bu hafta yaşanacak olaylar sonrası azalabilir.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here