Haftalık Burç Yorumları (16.09.2019 – 22.09.2019)

0
85

Haftalık Burç Yorumları (16.09.2019 – 22.09.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Burç yorumları köşemizde bu hafta yine hangi burcu hangi olaylar bekliyor? Neler Yapmalı? Nelerden kaçınmalısınız? Sorularını yanıtlamaya çalışıyoruz. Öğrenmek istiyorsanız hadi başlayalım… (16.09.2019-22.09.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcu ve yükseleni Koç olanların bu hafta iş hayatı biraz renklenebilir. Bir süredir durağan giden işlerinizin olumlu gelişmeler ile önü açılabilir. Bu gelişme ile birlikte size kendinizi gösterebilmeniz için bir fırsat doğabilir.

Boğa Burcu:

Boğa burcu bu hafta ailevi konular ile meşgul olacaklar. Çocuğu olan kişiler çocukla ilgili bazı konularda can sıkıcı gelişmeler yaşayabilir. Çocuğu olmayanlar ise; bu durumu kardeşleri ile yaşayabilirler. Aile büyüklerinden destek ile konuyu daha rahat aşabileceğinizi unutmayın.

İkizler Burcu:

İkizler burcu bu hafta maddi bir rahatlama ile bazı radikal kararlar alabilirler. Bu kararların içinde sizi ikilemde bırakacak bir yandan ise; heyecanlandıracak olan yeni bir eve taşınma fikri olsa da bir süre daha beklemenizi öneririz.

Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeçler, bu hafta yakın arkadaşlarınızın size ihtiyaçları var. Bir dert küpü misali onların dertlerini dinleyip onlara akıl vermek sizi duygusal olarak biraz hırpalasa da dostluklar bunu gerektirir.

Aslan Burcu:

Aslan burcu yeni bir proje geliştirme üzerinde bir süredir çalıştığı kısımları artık atlatıyor. Çalışma üzerinde ciddi gelişmelerin yaşanacağı bu hafta sonrası önünüzü görme ve planlamalarınızda daha net tarih koyma konusunda rahatlayabilirsiniz.

Başak Burcu:

Yakın tarihte tanıştığınız bir kişiden aldığınız enerji bu hafta sizi ona karşı daha yakın hissettirebilir. Sadece romantizm olarak değil, aslında daha kafa dengi olma gibi bir durum yaşayacağınız bu kişi ile ilişkinizi doğru yönde ilerletmeniz ve yönetmeniz gerekli…

Terazi Burcu:

Terazi burcu bu hafta biraz yalnız kalıp, kendisine vakit ayırma konusunda daha cesur olacak. Yakın çevresini kırmamak adına yaptığı birçok şeyden yorulma gibi bir hissiyat içerisinde olsanız da asıl problem beklediğiniz ilginin geri dönmemesi olabilir.

Akrep Burcu:

Sosyal ortamların hep ön planda olan kişisi Akrepler, bu hafta yine bir sosyal ortam içerisinde kendisine bir ruh eşi bulabilir. Romantik bir şekilde seyredecek bu ruh eşliği size ileriye dönük daha ciddi kararlar aldırabilir.

Yay Burcu:

Yay burcu bu hafta içerisinde eğitim veya kariyer konusunda keskin kararlar verirken bulabilir. Mevcut işinizin sizi hem getiri hem de kariyer olarak tatmin etmemesinden kaynaklı olarak yeni bir iş arayışı içerisinde olabilirisiniz. Bu arada eğitim konusunda yeni bir gelişmeye açık olun her an bir fırsat oluşabilir.

Oğlak Burcu:

Oğlak burcu bu hafta kısa süreli bir yolculuk ile kendisini yollarda bulabilir. Ayrıca; psikolojik sağlık konusunda bu seyahat kendisine bir süre için güzel bir rahatlama sağlayacaktır. Seyahat içeriği genel anlamda gereklilik gibi gözükse de aslında sıkı bir çalışma sonrası sizin de ihtiyacınız olan bir gereklilik…

Kova Burcu:

Mevsim geçişlerinin etkisi ile kendisini biraz depresif ve melankolik hissiyatta bulacak olan Kova Burcu, bu hafta kendisi için bir çözüm arayışı içerisinde olacak. Çözüm bulabilir mi bilemiyoruz ancak; bu arayış içerisinde bu hissiyatı biraz seyreltmeyi başarabilecek.

Balık Burcu:

Balık burcu bu hafta partneri ile küçük bir gerginlik yaşayabilir. Ancak; aşırı duygusal Balık bu konuyu küçük bir olay olarak değerlendiremeyeceğinden konu biraz uzayabilir ve küskünlük devam edebilir. Bunun etkisi ile diğer ikili ilişkilerinizde de gerginlik yaşayabilirsiniz.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here