Haftalık Burç Yorumları (23.09.2019 – 29.09.2019)

0
593

Haftalık Burç Yorumları (23.09.2019 – 29.09.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Sizler için haftalık olarak hazırladığımız burç yorumları köşemizde, bu hafta sizleri neler beklediğini yorumlamaya çalışacağız…  (23.09.2019-29.09.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta kendisini bir duygu karmaşası içerisinde bulabilir. Söylenenleri yanlış anlama veya aşırı alıngan tepkiler verme gibi beklenmedik hareketleriniz olabilir. Ayrıca bu hafta sizi sıkan sorumluluklardan kurtulma çabası içerisinde olabilirsiniz.

Boğa Burcu:

Bu hafta ev hayatınızda yaşanacak bazı durumlar sonrası şapkanızı önünüze koyup bazı analizler ve çıkarımlar yapmanız gerekebilir. Varacağınız sonuç sonrası kendinizi biraz yalnızlığa bırakmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu:

Birkaç haftadır olumsuzluklar peşinizi bırakmıyor gibi hissetmektesiniz. Ancak bu hafta kendinizi olumsuz düşüncelerden ve negatif enerjiden arındırmayı başarabilirsiniz. Sosyal hayatınızda önemli bir yeri olan bir kişinin tavsiye ve desteği sayesinde gerçekleştirebileceğiniz bu çıkış, size yeni bir sayfa açma fırsatı oluşturacaktır.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu bu hafta aile içerisinde bir sağlık problemi yaşayabilirler veya daha öncesinden bilinen bir hastalığın tekrar nüksetmesi söz konusu olabilir. Bununla birlikte aile içerisinde çıkacak tartışmalarda ateşli ve acele karar vermemeye çalışın.

Aslan Burcu:

Kararlı ve iradeli bir duruş sergileyeceğiniz bu hafta sizi en çok sevindirecek haber, kariyer planlarınızla ilgili gelebilir. Ayıca; maddi konularda kısa süre içerisinde yeni bir gelir elde etme yolunda bazı adımlar atmanız gerekecek.

Başak Burcu:

Haksızlığa uğradığınız hissiyatı ile yeni bir haftaya başlıyorsunuz. Bu hissiyat sizi epeyce yoracak bu yüzden bu duygudan hemen kurtulmanız ve önünüze bakmanız gereklidir. Ayrıca, aile bireylerine karşı fevri tavırlardan uzak durmaya çalışın.

Terazi Burcu:

Terazi burcu bu hafta Merkür ve Venüs’ün tam desteğiniz arkasına alıyor. Önemli kararlar verme veya radikal adımlar atma konusunda kendinizi biraz şanslı hissedebilirsiniz. Ancak yine de size adımlarınızı tartıp, ölçtükten sonra atmanızı önermek zorundayız.

Akrep Burcu:

İş hayatınızda hem sıkıcı hem de üzücü bazı ayrıntılar bu hafta sizi bulabilir. Sevdiğiniz bir iş arkadaşınız ile ilgili alacağınız kötü bir haber ve sonrasında size sunulacak bir kariyer adımı sizi sevinme ve üzülme arasında bir ikilemde bırakabilir.

Yay Burcu:

Yay burcu bu hafta eğitim ve çalışma hayatı ile ilgili planladığı veya hayalini kurduğu bir kısım atılımların gerçekleşmesi için biraz rahatlık ve özgürlük hissedecek. Ayrıca; plansız yani kendiliğinden gelişecek fikirlerin de sizin için kötü sonuçları olmayacağını söyleyebiliriz.

Oğlak Burcu:

Maddi konular sebebiyle birkaç aydır, gerekli rahatlığı bulamayan Oğlak burcu, bu hafta ortasında doğru biraz daha sıkıntı yaşayabilir. Sonrasında kısa vadeli bir rahatlık döneminin başlayacağını da söylemek isteriz.

Kova Burcu:

Bu haftanın en sosyal burcu Kova Burcu olacak… Alacağı birkaç güzel haber sonrası mutlu bir hafta geçirecek olan Kovalar,  sevdiği arkadaşlarının arasında farklı deneyimler ve ortamlar ile bu mutluluklarını pekiştirecekler.

Balık Burcu:

Balık burcu uzun zamandır durmaksızın devam ettirdiği temponun etkisiyle yorulduğunu fark etmeye başlayacak. Bu farkındalık sonrası bir tükenmişlik hissiyatı oluşsa da kendinizi bırakmayın ve temponuzu hafifletseniz bile sakın durmayın.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here