Haftalık Burç Yorumları (30.09.2019 – 06.10.2019)

0
85

Haftalık Burç Yorumları (30.09.2019 – 06.10.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Yeni bir hafta ile yine sizlerleyiz. Bu haftanın sizlere neler getireceğini merak ediyor musunuz? Öğrenmeye hazırsanız burçlarını yorumlamaya başlıyoruz… (30.09.2019-06.10.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koç burcu olanlar, bu hafta sizi aşk hayatınızdaki zorluklar bekliyor olabilir. Geçmişte gündem oluşturmuş bir konunun tekrar gündem olması partnerinizin ve sizin canını epeyce sıkacak bir mevzuya dönüşebilir. Sakin ve anlayışlı kalmaya gayret gösterin.

Boğa Burcu:

Boğa burcunu dingin bir hafta bekliyor olacak. Uzun süredir ertelediğiniz bazı küçük işlerinizi halletmek için vakit bulabileceğiniz bu hafta size önerimiz, ihmal ettiğiniz yakın arkadaşlarınıza da vakit ayırmaya çalışmanız olacaktır.

İkizler Burcu:

İkizler burcunun bu hafta gezegeninin etkisi ile iletişimi son derece açık hale gelmesi muhtemel. Empati ve düşüncelilik konusunda kendinizi bile şaşırtabilirsiniz. Bu hafta özellikle sizi anlayışsız olarak niteleyenlere karşı ne kadar yanlış düşündüklerini ispatlayın.

Yengeç Burcu:

Bu hafta kendinize vakit ayıramamaktan şikâyetçi olabilirsiniz ancak; sizin gibi sosyal birisi için çok da alışılmadık bir durum değil. Yine arkadaş ve akraba çevrenizin ortamlarda en çok aranan kişisi olacaksınız.

Aslan Burcu:

Aslan burcu keskin kararlar almanın eşiğinde bu hafta… Hafta ortasına doğru devam eden ilişkiniz var ise, evlilik kararı alınabilir. Mevcut ilişkiniz yok ise de; yeni bir ilişki için cesur adımlar atmanız muhtemel gözükmekte…

Başak Burcu:

Beğendiğini hemen alan Başak burcu bu hafta geçmişte yaptığı hesapsız harcamalardan dolayı bazı gerekli şeylerden fedakârlık etmek zorunda kalabilir. Maddi sıkıntıları bir süre yaşayacak olan Başaklar, daha dikkatli ve hesaplı adım atmak zorunda kalabilirler.

Terazi Burcu:

Terazi burcunu bu hafta bekleyen en büyük olay aileden bir kişi ile yaşayacağı tartışma veya polemik olabilir. Tüm ailenin tadını kaçıracak bu hadise sonrası biraz can sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu noktada aile büyüklerinin sizi yönlendirmesine izin vermeniz en doğrusu olabilir.

Akrep Burcu:

Akrep burcu bu hafta sağlık sıkıntıları yaşayabilir. Psikolojik olarak yoğunluk yaşayacağınız bu hafta, asabiyet de bir diğer dolaylı etkisini hissedeceğiniz bir durum olabilir. Haftayı sorunsuz ve sakin geçirebilmek adına kendinize yoğunlaşmanız daha iyi olacaktır.

Yay Burcu:

Yay burcu sosyal ortamların başrolünde yine kendisine yer bulacak… Haftanın ortasına doğru sosyal doygunluğa ulaşıp biraz kabuğunuza çekilmeyi tercih edebilirsiniz. Ancak; ilgi odağı olmak sizi mutlu hissettirmeye yetecektir.

Oğlak Burcu:

Oğlak burcu bu hafta vermesi gereken kararlar ile boğuşacak… Ev ve iş konularında yoğunlaşacak bu kararlar kısa ve orta vadeli planlarını etkileyebilir. Bu yüzden istişare ile karara varmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kova Burcu:

Kova burcu bu hafta içerisinde iş ile ilgili sevindirici haberler alabilir. Ayrıca; bu haber sonrası kendisini daha da geliştirme ve ileriye götürme konusunda hevesi artacağından, eğitiminiz konusunda yeni girişimler veya gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu:

Balık burcu bu hafta yeni bir ilişki konusunda kendisini sürprizler içerisinde bulabilir. Beklemediğiniz birisinden gelecek bir hamle veya bir haber sizi mutluluğa sevk edecek iken, bu duruma inanıp inanmama konusunda aklınızı epeyce yoracaksınız.

            Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here