Haftalık Burç Yorumları (21.10.2019 – 27.10.2019)

0
55
Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları (21.10.2019 – 27.10.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Siz astroloji severler için hazırladığımız haftalık burç yorumları köşemize hoş geldiniz… Bu hafta sizi bekleyenler hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz… (21.10.2019-27.10.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koç burçları bu haftaya maddi konularda iyileşme ile başlayacaksınız. Borç ve ödeme planı konularında düzelmeler yaşayacağınız hafta içi sonrası ise; Aile içerisinden bir kişi ile özel bir konuda konuşma talebi gelebilir.

Boğa Burcu:

Boğa burcu bir süredir aklında olan ve kendi geliştirdiği bir projeye hayata geçirmek için bir fırsat yakalayabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirdiğiniz takdirde kariyer basamaklarında yükselme imkânınız artacağı gibi alan yelpazesi de artacaktır.

İkizler Burcu:

Sevgili ikizler bu hafta tam bir aşk adamı/kadını olacaksınız. Bu haftaki bütün önceliğiniz partneriniz ve onu mutlu etmek olacak diyebiliriz. Birlikte geçireceğiniz hoş ve anlamlı dakikalar bir ömür boyu hatırlayacağınız anılara dönüşebilir.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu bu hafta geçmişten gelen bazı konuları çözüme kavuşturmak isteyebilir veya gelişen olaylar sebebi ile mecburen ilgilenmesi gerekebilir. Her iki durumda da olayları daha çok erteleyemeyeceğiniz için sonuç ne olursa olsun en azından kafanız daha rahat olacaktır.

Aslan Burcu:

Aslan burcu bu hafta üst yönetime yapacağı sunum veya bilgilendirme ile kendisini ve değerini göstermeyi başarabilir. Bu netice ile iş ortamınızda yaşayacağınız bazı olumlu değişiklikler sizi bekliyor olabilir. Ancak; sizi kıskanan ve çekemeyen kişilerin size karşı bilendiğini de unutmadan söylemeliyiz.

Başak Burcu:

Başak burcu bu hafta kendisini eğitim konusunda geri de kaldığına inandığı konularda geliştirmek için yeni bir yol arayışı içerisinde bulabilir. Mevcut eğitiminizin yetersiz kaldığı veya gelişen olaylar sonrası farklı dalda eğitim alma isteği bu durumu tetiklemiş olabilir.

Terazi Burcu:

Terazi burcu bu haftanın en mutlusu olabilir. Beklenmedik hatta unutmuş olduğunuz bir konuda gelecek güzel bir müjde ile planlarınızı sil baştan tekrar yapmanız gerekecek… Ancak bilin ki bu en mutlu planlamanız olabilir.

Akrep Burcu:

Akrep burcu bu hafta maalesef ki duygusal olarak bir yıkımın eşiğinde ince bir sınırda dolaşabilir. Uzun yıllar boyunca en güvendiğiniz en sevdiğiniz yakın arkadaşlarınızdan birisi ile yaşayacağınız tartışma size bütün geçmişinizi sorgulatabilir. Sakin düşünmeye çalışın ve kafanızda komplo teorilerine yer vermeyin…

Yay Burcu:

Yay burcu melankolik bir haftaya başlıyor. Kimsenin sizi anlamadığı, kimsenin sizinle ilgilenmediği, değer vermedikleri gibi birçok farklı düşünce ile kendinizi yıpratabilirsiniz. Aslında bilmelisiniz ki herkesin sizi anlaması veya size değer vermesi gerekmiyor, sevdikleriniz ve yanınızda istedikleriniz size değer versin yeterli…

Oğlak Burcu:

Bu hafta sizleri yoğun bir iş programı bekliyor olacak sevgili Oğlaklar… Yöneticinizin size hissettirdiği güven duygusu sayesinde oldukça şevkli bir şekilde yine bütün işlerinizin üstesinden geleceğiniz muhtemel gözükmekte. Sizden de zaten ancak bu beklenebilirdi…

Kova Burcu:

Bu haftanın sosyali Kova burcu olacak… Arkadaşlarınız da artık sizi özlemeye başlamıştı zaten… Hasret gidermek ve hoş vakit geçirmek için arkadaştan daha iyisi olamazdı… Belki de arkadaş gurubunuza artık yeni birilerini de alma zamanı gelmiştir.

Balık Burcu:

Sevgili Balıklar kendinizden başkasının size zarar vermesine izin vermiyorsunuz. Bunu söylerken onlardan önce siz kendinize zarar veriyorsunuz demek istiyorum tabi ki… Bu hafta aşırı bilgiç ve ukala tavırlarınızla etrafınıza yayacağınız negatiflik sizi yeni tanıyanlarda oldukça olumsuz bir intiba bırakmaya yetebilir…

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here