Haftalık Burç Yorumları (11.11.2019 – 17.11.2019)

0
124

Haftalık Burç Yorumları (11.11.2019 – 17.11.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Bu haftanın size neler getireceğini, haftaya hangi değişiklikler ile başlayacağınızı ve ruh halinizi öğrenmek istiyor musunuz? Burç yorumlarımızı okuyabilirsiniz. (11.11.2019-17.11.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta hayatında bazı zorluklar ile karşılaşabilir. Bu zorluklar sebebi ile farklı stratejiler yürütmeyi öğreneceksiniz. Bununla birlikte çevrenizde sizi anlayamayan veya anlaşamadığınız kişilere karşı sabrınız tükenmeye başlıyor.

Boğa Burcu:

Boğa burcu bu haftaya oldukça hareketli başlayacak. Sizden beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Ayrıca; iş yerinizde sizi haz edemeyen kişilerin artışı ile karşı karşıyasınız. Şu an için bir tehlike gözükmese de sırlarınızı herkese açmamanızı önerebiliriz.

İkizler Burcu:

İkizler burcu bu hafta karar vermekte zorlanacağı bazı gelişmeler ile karşı karşıya kalabilir. Kararsızlığın daha kötü olduğunu bilmenize rağmen karar verememeniz öncelikle sizi etkileyecek, ancak; siz daha çok çevrenizdekilerin ne düşündüğünü dert etmektesiniz.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcunu bu hafta boyunca olumlu düşünceler çevrelemekte… Yönetici gezegeninizin etkisi ile isteseniz bile kötü düşünemeyecek ve her olayın her kişinin ardındaki güzellikleri görmeye çalışacaksınız. Bu gelişmenin size farklı bakış açıları kazandıracağına emin olabilirsiniz.

Aslan Burcu:

Hayatın her adımını planlı yaşamanın yorgunluğunu bu hafta üzerinizde yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz sevgili Aslanlar… Hayatı belki de biraz kendiliğinden yaşamak ve çok önemli olaylar haricinde plan yapmamak sizi biraz dinlendirebilir.

Başak Burcu:

Sevgili Başaklar bu hafta iletişim yeteneğiniz zirveye ulaşabilir. Yönetici gezegeninizin size sağlayacağı bu özellik sayesinde yeni insanlar tanıyabilir, tanıdığınızı düşündüğünüz kişiler hakkında yeni tanımlamalar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu:

Terazi burcu bu haftaya aşk hayatındaki gerginlikler ile başlıyor. Partnerinizi size yüklediği veya yüklemeye çalıştığı görevler ve sorumluluklara karşı irrite olup, kendinizi biraz geriye çekmeye çalışabilirsiniz.

Akrep Burcu:

Bu haftanın en kararlısı Akrepler olacak… Ertelediğiniz birçok konuyu bu hafta sonlandırmak isteyebilir ve bu konularla ilgili ciddi adımlara atmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca; hayatınızda bir süredir hissettiğiniz boşluğu doldurmak adına yeni bir hobiye başlangıç yapabilirsiniz.

Yay Burcu:

Yay burcunun bu hafta önceliği iş hayatı üzerine yoğunlaşıyor. Yeni bir adım veya yeni bir proje ile kendisini gösterme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca; destek alacağınız kişilerin hakkını yememeye, onların da gelen övgü ve takdirlerde gereken payı almalarını sağlamalısınız.

Oğlak Burcu:

Oğlak burcu bu hafta bir süredir canının sıkan birkaç önemli konu hakkında güzel haberler alarak, rahatlayabilir. Bu çözüm ile sinir ve stres yönetiminiz de bir düzen içerisine girmeye başlayacak.

Kova Burcu:

Kova burcu bu hafta ailevi sorunlar ile karşı karşıya gelebilir. Tüm aileyi ilgilendiren önemli bir konuda sizin konu dışında bırakılmanız da dâhil olmak üzere ailenin genel tavırları sizi bira üzecek gibi gözükmekte…

Balık Burcu:

Bu hafta kendinizi ve hayatınızı bir düzen içerisinde sokmaya çalışıyorsunuz sevgili Balıklar… Kısa bir süre için bile olsa da düzensiz davranışlarınız özellikle yakın çevrenizi rahatsız ettiğinden bu duruma en çok onlar sevineceklerdir.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here