Haftalık Burç Yorumları (18.11.2019 – 24.11.2019)

0
239

Haftalık Burç Yorumları (18.11.2019 – 24.11.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Burçlarınız bu hafta size ne gibi sürprizler hazırladı, sizi neler bekliyor? Burç yorumlarımıza başlayabiliriz. (18.11.2019-24.11.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta iş hayatında yeni gelişmelere tanıklık edebilir. Haber beklediğiniz konularla ilgili olumlu gelişmeler sizi biraz heyecanlandıracak. Ayrıca; maddi olarak yeni bir gelir elde etme gibi bir gelişme yaşanabilir.

Boğa Burcu:

Boğa burcu bu haftayı iç dünyasında yaşayacağı yolculuklar ile geçirebilir. Kendi içinize yönelmeniz sizi psikolojik olarak rahatlatacak ancak; bunun sonucu olarak çevrenizdekileri yönlendirmek veya kontrol etmek çabası içerisine girebilirsiniz.

İkizler Burcu:

Bu haftanın en sosyal burcu İkizler olacak… Yakın çevrenizle geçireceğiniz bu hafta yeni kişilerle tanışmak için de size yeni fırsatlar oluşturabilir. Bununla birlikte iş veya okul hayatında sizi kıskanan bazı kişiler bu hafta gerçek yüzlerini ortaya çıkarabilir.

Yengeç Burcu:

Bu hafta gerçekleşecek Dolunay’ın etkisi ile aşk hayatınız hareketlenebilir. Partnerinize karşı daha açık ve sevgi dolu günler sizi bekliyor. Ayrıca; yeni bir iş teklifi almaya veya çalışmıyorsanız yeni bir eğitim fırsatı konusunda şansınız yaver gidebilir.

 Aslan Burcu:

Çalışmaktan pek tatil düşünmeyen Aslan bu hafta ortasına doğru uzun bir tatilin ihtiyacını hissedebilir. Bir süredir işte sizi rahatsız eden tutum ve davranışlar sebebi ile canınız sıkkın olduğundan kafanızı dağıtacak bir şeye ihtiyacınız oluşabilir.

Başak Burcu:

Başaklar psikolojik olarak rahatlayacağı bir haftaya başlıyor. Hafta ortasına doğru aile içinden sağlık ile ilgili gelecek güzel haberler ile mutluluğa adım atarken,  hafta sonuna doğru romantik bir ilişkinin başlangıcı da sizi bulabilir.

Terazi Burcu:

Terazi burcu bu hafta yeniliklere olan ihtiyacı ile başlayacak… Ev, araba alma veya mevcudun değiştirilmesi gibi gerçekleşebilecek bu ihtiyaç, ailenizden gelecek destek ile gerçekleşme yönünde ilerleyebilir.

Akrep Burcu:

Bu hafta akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor… Dolunay’ın etkisi ile parasal konularda rahatlama yaşayabilirsiniz. Ancak; yine Dolunay sebebi ile özellikle aile içerisinde iletişim problemleri yaşamanız muhtemel olarak gözükmekte…

Yay Burcu:

Yay burcu bu hafta biraz üzüntülü ve endişeli olabilir. Çocuklarınız var ise çocuklarınız, yok ise; ufak kardeşlerinizden birisi ile ilgili sağlık açısından bazı kötü haberler gelebilir. Büyük ölçekli olmasa bile sizi üzmeye yetecek olan bu konu hakkında ihmal etmemeniz i öneririz…

Oğlak Burcu:

Oğlak burcu bu hafta kendisine ihtiyaç duyan bir arkadaşına destek ile görevli… Bazı içsel sıkıntılar yaşayan arkadaşınız sizden gelecek destek ile kendisini toparlama yolunda olumlu adımlar atabilir.

Kova Burcu:

Kova burcu bu haftanın en azimli ve istekli burcu olarak öne çıkıyor. Elinizde devam eden her türlü iş, ödev, proje ne varsa bitirme konusunda kendinizi çok istekli ve motive bulabilirsiniz. Bunun sonucu olarak kafanızdaki stresten uzaklaşmış ve kendinizi daha olumlu bulabilirsiniz.

Balık Burcu:

Balık burcu kendisinden beklenmeyecek derecede radikal kararlar almaya yakın… Duygusallığından dolayı büyük adımlar atmaktan çekinen balıklar bu hafta kendisini aşabilir ve beklenmedik sonuçlar doğurabilecek kararlar alabilir.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here