Haftalık Burç Yorumları (02.12.2019 – 08.12.2019)

0
150

Haftalık Burç Yorumları (02.12.2019 – 08.12.2019)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Haftalık Burç Yorumları sayfamızda yine burçlarınızı önümüzdeki hafta neler bekliyor olacağını yorumluyoruz…  (02.12.2019-08.12.2019)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta maddi konular üzerine yoğunlaşacak… Özensiz harcamalarınızı kontrol altına almaya ve yeni gelir arayışlarına başlamanız iyi olabilir. Ayrıca; aile içerisinde bir takım küçük anlaşmazlıklar yaşamanız muhtemel gözükmektedir.

Boğa Burcu:

Boğa burcu bu hafta iş yerinde kendi projeleri ile ön plana çıkmayı başarıyor. Ancak; olası kıskançlık durumlarına karşı soğukkanlı olmanız gerekmekte… Sizi çekemeyen bazı kişiler sizin popülaritenizi düşürmeye çalışabilirler.

İkizler Burcu:

Sevgili İkizler bu hafta sağlığınızla ilgili ortaya çıkabilecek konuları oldukça ciddiye alın ve sakın ihmal etmeyin. Bununla birlikte bu hafta bazı iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu bu haftanın en şanslı burçlarından birisi olacak. İşinizle ilgili övgü dolu geri dönüşler alabilirsiniz. Ayıca; spora başlamak için iyi bir zaman olabilir. Bununla birlikte maddi konularda beklenmedik bir para geri dönüşü ile kısa süreli bir rahatlık yaşayabilirsiniz.

 Aslan Burcu:

Aslan burcunu bu hafta duygusallık kapsamakta… Bu duygusallık romantik konular haricinde sizin faklı duygularınızın yansıması olabilir. Haksızlık, adaletsizlik, ciddiye alınmama, değerinizin bilinmemesi gibi birçok duyguyu aynı anda yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu:

Başak burcu bu hafta sosyal çevresine olan ihtiyacının farkına varacak. Bir süredir kendisi soyutladığından bu ihtiyaç gün yüzüne çıkıyor. Arkadaş çevrenizle biraz vakit geçirmeniz sizi biraz rahatlatabilir ve düşüncelerinizi farklı konulara dağıtabilir.

Terazi Burcu:

Terazi burcu bu hafta kendisini motive etmek de büyük başarısızlıklar yaşayabilir. Aşırı demoralize bir hafta sizi bekliyor olacak. Bunun sebebi kafanızda büyüttüğünüz konular olabilir. Gerçekten sözlerine güvendiğiniz bir sevdiğiniz ile vakit geçirmek size iyi gelecektir.

Akrep Burcu:

Akrep burcu bu hafta karar verme konusunda kendisini yetersiz hissedebilir. Kararsızlığın daha kötü olduğunun farkında olduğunuzdan karar verememe durumu sizi aşırı rahatsız edecektir. En azından daha ufak ve önemsiz konularda kararlar almaya çalışın ve bu durumu atlatın.

Yay Burcu:

Yay burcu bu hafta kardeş veya çok yakın bir arkadaşı tarafından hayal kırıklığına uğrayabilir. Bunun sonucu olarak biraz güven eksikliği ve güvenme problemi yaşayabilirsiniz. Ayrıca; manevi konularda ilgi yönelmeniz ve ruh halinizde hassasiyet yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Oğlak burcu bu hata herhangi bir sağlık problemi olmamasına rağmen kendisini hasta olarak görmeye başlayabilir. Hastalık hastası diye tabir edebileceğimiz bu durum psikolojinizi olumsuz etkilemeye müsaittir. Bu yüzden dışarıdan destek almak tercihleriniz arasında olmalıdır.

Kova Burcu:

Bu haftanın en olumsuzu Kova burcu olacak… Aşırı ön yargı ve çekememezlik duyguları bu hafta zihninize hâkim oluyor. Yakın çevrenizden bu konuyla ilgili bolca şikâyet alabilirsiniz. Kalıcı bir kırgınlığa veya küskünlüğe sebebiyet vermemek için önlemler almanız iyi olabilir.

Balık Burcu:

Balık burcu bu hafta geçmişte aldığı kararları sorgulamaya başlıyor. İlişki durumu veya evlilik de dâhil olmak üzere verdiğiniz kararlardan pişmanlık hissi yaşayabilirsiniz. Ancak; resmin bütünü görmeye çalışmalısınız.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here