Boğa Burcunu 2020’de Neler Bekliyor?

0
45

Boğa Burcunu 2020’de Neler Bekliyor?

Merhaba Sevgili Boğalar yeni bir yıla geçiş yaparken nelerle karşılaşacaksınız? Sizi bekleyen gelişmeler neler? Aşk hayatınızda neler yaşayacaksınız? Öğrenmeye hazır mısınız? İşte Boğa Burcunu 2020’de bekleyenler

Boğa Burcu 2020 Yorumları…

Boğa ve yükselen boğa burçları için bu yıl seyahatlerin bol olduğu bir yıl olabilir. Tatil veya iş amaçlı gerçekleşecek bu seyahatler arasında eğitim konusunda da yeni fırsatlar oluşabilir. Nisan ve Temmuz ayları arasında süre içerisinde ise; iş ve kariyer konusunda yeni atılımlar oluşabilir. Ayrıca; yine bu dönem arasında maddi konularda ekstra titiz davranmanız size faydalı olacaktır.

Aşk Hayatı: Bu sene içerisinde Boğa burcunu bekleyen normalin dışında aşk veya romantik olay gözükmemektedir. Evli Boğalar için söyleyebileceğimiz ise; ufak çaplı tartışmalar yaşasanız da evliliğinizin sevgi ve saygı temelli olduğundan sizi çok etkilemeyecektir.

Aile ve Sosyal Hayat: Sosyal hayatınız Mars’ın etkisi ile biraz hareketlenebilir. Normal davranışlarınız dışında davranışlar sergilemeniz ve normalden fazla konuşkan bir yapıya sahip olmanız sizi şaşırtmasın. Ayrıca; aile içerisinde orta dereceli akrabalar ile miras veya farklı maddi konularda fikir ayrılıkları ve küslükler yaşayabilirsiniz.

İş Hayatı ve Kariyer: Sevgili Boğalar iş hayatınız diğer konuların aksine oldukça olumlu gelişmelere açık durumdadır. İş yerinizde kendinizi gösterme ek sorumluluklar veya proje yönetimi gibi görevler almanız olası ilerlemeler olarak gözüküyor.

Sağlık: Genel anlamda herhangi bir sağlık sorunu 2020 yılında sizin keyfinizi kaçırabilecek gibi gözükmüyor. Ancak; yılın son aylarına özellikle de kasım ayına yine de dikkat etmenizi ve bu tarihlerde çıkabilecek sağlık sorunlarına gerekli ehemmiyeti göstermenizde fayda olacaktır.

                İyi seneler.

                Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here