Aslan Burcunu 2020’de Neler Bekliyor?

0
203

Aslan Burcunu 2020’de Neler Bekliyor?

Merhaba sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar… 2020’nin herkes için daha iyi bir yıl olması dileği ile başlamak istiyoruz… 2020’de sizi bekleyen büyük gelişmelerin neler olacağı, nasıl bir yıl geçireceğiniz tabi ki en büyük merak konusu. Burç yorumlarımızla bu konuda sizlere yardımcı olmak istemekteyiz…

Aslan Burcu 2020 Yorumları…

Aslan burcunun çalışkanlığı zaten bilinen bir özelliği… 2020 yılında da bu özelliği ağır basan bir yıl yaşayacaklar. Çalışkanlığı ve azmi sayesinde ve karşılığında beklentisiz oluşu en büyük avantajı olarak gözükmektedir. Üreticilik ve vizyon fikirleri ile de kendisini yine ön planda tutmayı başaracaklar.

Aşk Hayatı: İyi bir âşık ve romantik olan Aslanlar, 5 Haziranda gerçekleşecek tutulma sonrası tutku ve heyecanınızda artış gerçekleşebilir. Romantizm duygularınızı da tetikleyecek bu tutulma sonrası yılsonuna kadar Aşk hayatınız hareketli geçebilir. Ancak, gelir-geçer bir ilişki yerine kalıcı ve gelecek planlarınıza dâhil ilişkiler sizin için daha iyi olacaktır.

Aile ve Sosyal Hayat: Aile ziyaretleri pek sizin yapınıza uygun olmasa da, aile kavramı yine de yabancı olduğunuz bir konu değil. Ailenizden yardımınızı isteyecekler olabilir bu konuda onlara yardımcı olmak aile bağlarınızı kuvvetlendirecektir. Ayrıca sosyal hayatınıza pek vakit ayıramıyor ve çevrenizden uzaklaşıyor olabilirsiniz. Yeni bir hobi edinmek veya eski hobilerinize tekrar eğilmek bu durumu düzeltebilir.

İş Hayatı ve Kariyer: İş hayatınız ve kariyer problemleri çalışkan Aslanların hiçbir zaman önceliği olmadı, ancak; kafanızda bununla ilgili bir fikir oluşmuş ise yönetici gezegeninizin bunu desteklediğini belirtmek isterim. Özellikle sorumluluk bilincinizle doğru orantılı olarak verilen görevlerin niteliği de artacaktır.

Sağlık: Sağlık konularında 2020 yılı sizin için büyük bir problem getirmiyor. Genel anlamda sağlığınız iyi olsa da mide ve sindirim sisteminizle ilgili sıkıntılarınız olabilir. Bu konuda yediğinizi ve içtiklerinizi bir uzman tavsiyesi ile düzenlemeniz ileriye dönük sağlık problemlerinin oluşmasını engelleyebilir.

 

                İyi seneler.

                Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here