Terazi Burcunu 2020’de Neler Bekliyor?

0
186

Terazi Burcunu 2020’de Neler Bekliyor?

Merhaba sevgili Terazi Burçları ve yükselen Teraziler… 2020’ye geçtiğimiz bu günlerde herkes yeni yıldan güzel beklentilerini dile getirmekte. Peki, yıldızlarınız sizin için neler hazırlıyor? Hangi gelişmeler içerisinde bu yılı geçireceksiniz. Merak ettikleriniz hakkında cevaplarınızı burada bulabilirsiniz.

Terazi Burcu 2020 Yorumları…

Yeni yılda Terazilerin en şanslı olduğu konuların başında aile ve ev hayatı geliyor. Ailenizle birlikte huzurla geçireceğiniz bir yıl sizi bekliyor. Ayrıca; ev veya yeni bir gayrimenkul alımı için de fırsatlar size 2020 içerisinde göz kırpacak…

Aşk Hayatı: Yönetici gezegeninizin etkisi ile yoğunluğu aile hayatınızda yaşasanız bile aşk hayatınızda da beklediğinizin üzerinde bir şans yüzünüze gülüyor. Nisan ve Mayıs ayları ağırlıklı olmak üzere birkaç ay sürecek şans yükselişinde yakaladığınız fırsatları değerlendirmenizi önermekteyiz.

Aile ve Sosyal Hayat: Aile hayatınız konusunda yıldızınızın ne kadar yükseldiğini anlatmıştık. Detaylara girecek olursak ise; aradığınız mutluluk ve huzuru tam anlamıyla yakalayacağınızı söyleyebiliriz. .Aile içi huzur, büyüklerin takdirleri, yakın akrabalarınız ile aranızda kırgınlık varsa çözümlenmesi ve bazı özel konularda aile içi destek görmeniz yaşayacaklarınızdan bazıları…

İş Hayatı ve Kariyer: iş hayatınız bu yıl içerisinde biraz çalkantılı olabilir. Çok da uzun olmayan bir tarihte 10 Ocak’ta yaşanacak tutulma sonrası başlayacak olumsuzluklar ve motivasyon eksikliği sonucu iş yerinizle ilgili ayrılma dahil bir çok farklı düşünceye kapılabilirsiniz. Haziran ortasına kadar sürecek olumsuzluklar sonrası ise yıldızınız iş ve kariyer konusunda yeniden yükselişe geçebilir.

Sağlık: Yıl içerisinde iş yerinde yaşayacağınız ufak çağlı sıkıntılardan kaynaklı olarak biraz stres ve üzüntü yaşayacağınızdan özgüven eksikliği ve tükenmişlik sendromu benzeri geçici süreli psikolojik problemler yaşasanız bile yıl ortasından sonra zihnen ve fiziken düzelmeler yaşayacaksınız.

                İyi seneler.

                Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here