Haftalık Burç Yorumları (20.01.2020 – 26.01.2020)

0
87

Haftalık Burç Yorumları (20.01.2020 – 26.01.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…Zodyak’taki 12 burcun bu hafta yaşayacağı olaylar ve gelişmeler hakkında yorumlarımız ile haftalık burç yorumları köşemizde yine sizlerle birlikteyiz.  (20.01.2020-26.01.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar bu hafta çevrenizden bir kişiden beklemediğiniz ve hak etmediğinizi düşündüğünüz bir tavır veya söyleme maruz kalabilirsiniz. Kendinizi sorgulamanıza sebep olacak bu tavır yüzünden biraz keyfiniz kaçabilir.

Boğa Burcu:

Boğa burcu e yükseleni boğa olanlar bu hafta yönetici gezegeninizin etkisi ile aşrı eleştirel bir yapıya bürüneceksiniz. Etrafınızdan bu konuda sert tepkiler alabilirsiniz. Ayrıca; bu hafta maddi açıdan şans yüzünüze biraz fazla gülebilir.

İkizler Burcu:

İkizler burcu bu hafta mevcut ilişkileri ile ilgili sorunlara odaklanabilir. Üzgünüm ki bu odaklanma sonrası ayrılık yaşabilirsiniz. Bununla birlikte sağlık konusunda endişeleriniz sebebiyle biraz para harcamanız muhtemel gözükmekte.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu bu hafta gelecek kaygıları yaşamaya başlayabilir. Geleceğinizi biraz garantiye almak için ufak tefek yatırım girişimlerine yönelebilirsiniz. Ayrıca; aileniz içerinde birinin sağlık problemleri ile ilgilenmeniz gerekbilir.

Aslan Burcu:

Sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar bu hafta geçmişten gelen bazı konuların yansımaları yüzünden canınız sıkılabilir. Bu durumu atlatmak için geçmişte güvendiğiniz bazı kişilerin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Başak Burcu:

Sevgili Başaklar bu hafta oldukça uyumsuz biri olabilir ve en iyi anlaştıklarınızla bile fikir uyuşmazlıkları sebebiyle ufak çaplı tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Bu hafta gerginliğinizin kaynağı ise sizin fikirlerinizin kabul görmesini istemeniz.

Terazi Burcu:

Bu hafta yeni kişilerle tanışabilirsiniz sevgili Teraziler… Dikkatli yaklaşmanız ve kendinizi hemen açmamanız gereken bu kişilere karşı zaten ilk tanıştığınızda ilk intibanız da muhtemeldir ki olumlu olmayacak…

Akrep Burcu:

Akrep burcu bu hafta gezegenler arası uyum sayesinde Aslan burcu ile müthiş bir uyum içerisinde olacaksınız. Şaşıracağınız bu uyum sizi uzun sürecek dostluklara götürebilir. Ayrıca; maddi konularda haber beklediğiniz bir veya birkaç yerden olumlu dönüşler alabilirsiniz.

Yay Burcu:

Yay burcu bu hafta iş yerinde bazı sıkıntılar yaşayabilir. Sevmediğiniz ve istemediğiniz bir iş veya görev size verilebilir. Ayrıca; iki taraftan da kaynaklanabilecek şekilde işten uyumsuz olduğunuz biri ile rekabet veya çekememezlik gibi bir durum oluşabilir.

Oğlak Burcu:

Sevgili oğlaklar bu hafta kendiniz baskı altında ve size çok yük yüklenmiş gibi hissedebilirsiniz. Yoğun duygular yaşayacağınız bu hafta artıca kaygısal problemler yaşamanız muhtemel gözüküyor. Gelecek ile ilgili planlamalar yaparak bu durumu daha kolay atlatabilirsiniz.

Kova Burcu:

Kova burcu bu hafta işle ilgili yeni ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşveren kovalar yeni bir gelir kaynağı kapısını aralayacakken, çalışan kovalar iş yerinde yöneticilerinin kendisine ileteceği güven duygusunun etkisi ile işine ekstra aitlik hissedebilir.

Balık Burcu:

Balık burcu bu hafta ikili ilişkilerinin gündemi ile haftaya başlayacak. Yaptığınız tercihleri sorgulayan ve size güveni olamayan partneriniz yüzünden geçmişinizi sorgulayabilirsiniz.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here