Oğlak Burcunu 2020’de Neler Bekliyor?

0
58

Oğlak Burcunu 2020’de Neler Bekliyor?

              Merhaba sevgili Oğlak burcu ve yükselen oğlaklar… Yeni bir yılın ilk günlerinde herkesin merak ettiği bu yeni yılın nasıl geçeceği… Birçok yeni olayların ve gelişmelerin yaşanacağı bu yıl peki sizler için neler getiriyor? Oğlak burcunu yorumladığımız yazımız ile yine sizlerleyiz…

Oğlak Burcu 2020 Yorumları…

Oğlak burcunu her anlamda dolu dolu bir yıl bekliyor. Aşk, para ve Sağlık üçgeninde en fazla yükseliş ve şans Oğlak burcu üzerinde gerçekleşecek. Gökyüzündeki bütün gezegenler sizi işaret ederken bu yılı iyi değerlendirmenizi öneririz.

Aşk Hayatı: Bu yıl içerisinde özellikle de Temmuz ayı sonrası kalbinize söz dinletemeyebilirsiniz. Sizin için dolu dizgin bir aşk hayatı gözüküyor. İlişki içerisinde iseniz kendinizi evlilik planlarının ortasında bulabilirsiniz.

Aile ve Sosyal Hayat: Ekim ve Kasım ayları içerisinde sosyal hayatınızda Venüs’ün yükselişi ile kendinizi kültür ve sanat faaliyetlerine karşı aşırı ilgili bulabilirsiniz. Kendiniz sanata veya müziğe yatkın ve yetenekli biri iseniz de amatör olarak bu uğraşlara yönelebilirsiniz.

İş Hayatı ve Kariyer: Aldığınız her karar ve elinizi attığınız her işte işiniz kolayca ilerleyecek ve daha güzel değişimlerin önünü açacak. Özellikle Mart ayında Satürn’ün burcunuz üzerindeki yükselişi ile cesaret ve gücünüzü arttıracak. Ayrıca iş ile ilgili birçok seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık: Evli Oğlaklar için hastane yolları gözüküyor. Ancak sakın kötü düşünmeyin aileniz genişleyeceğinden doktor kontrolü için hastaneye bol bol ziyaretler yapacaksınız. Bunun haricinde hastane ile pek işiniz olacağa benzemiyor.

              İyi seneler.

              Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here