Kova Burcunu 2020’de Neler Bekliyor?

0
52

Kova Burcunu 2020’de Neler Bekliyor?

              Merhaba sevgili Kova Burçları ve yükselen Kovalar… Beklentilerimizin yüksek olduğu bir yeni yıla girdik… Beklentilerimizin ne kadarı gerçekleşecek ne kadarı bir sonraki yıla umutlarla filizlenecek bunlar hakkında yorumlarımızı merak ediyor musunuz? Sizin için 2020 yılını yorumluyoruz…

Kova Burcu 2020 Yorumları…

              Kova burcu bu yıl kendisine koyduğu hedeflere odaklanarak yıla başlıyor. Bir süredir sizi üzen ve kaygılandıran düşüncelerden kurtulmak amacı ile başlayacağınız odaklanma sizi birçok alanda güçlü ve kararlı kılacak. İş ve aşk hayatınızda yoğunluklu hissedeceğiniz bu değişiklikler çevrenizdekilerin de olumlu geri dönüşleri ile size tatmadığınız hazlar yaşatabilir.

Aşk Hayatı: Hayatınızdaki değişimler sebebi ile aşk hayatına pek vakit ve fırsat ayıramayabilirsiniz. Ancak yılın ikinci yarısında kendinizi toparlamanızdan sonra yakın çevrenizin iteklemesi ile bazı ufak çaplı girişimler yaşanabilir.

Aile ve Sosyal Hayat: Ailevi hayatınız kariyer planlarınızdaki değişiklikler sebebi ile kısa bir süre çalkantılı olabilir. Ancak; belli konuların rayına girmesi ile tekrar huzurlu ev ortamına kavuşabileceksiniz. Ayrıca bazı dernek ve vakıflarda gönüllü çalışmak gibi faaliyetlere de yönelebilirsiniz.

İş Hayatı ve Kariyer: Nisan ayından sonra Satürn’ün burcunuzda yükselişi ile birlikte iş ve kariyer planlarınızda radikal değişiklikler yapabilirsiniz. Geçmişte riskli gördüğünüz bazı fikirler için cesaret toplayabilir ve bunları tekrar gündeminize alabilirsiniz.

Sağlık: Kaygı ve stres kaynaklı problemlerinizi çözüme kavuşturmak için yakın çevreniz aracılığı ile tanışacağınız bir uzman sayesinde farkındalık kazanıyorsunuz. Bu farkındalık ile problemlerinizi çözümlemek ise size aşırı bir özgüven kazandıracak.

              İyi seneler.

              Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here