Doğal Maden Suyu Kürü İle Sivilcelerden Kurtulun!

0
350

Doğal Maden Suyu Kürü İle Sivilcelerden Kurtulun!

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Kimi zaman zorlu geçen bir ergenlik dönemi kimi zaman da yağlı ciltlerin etkisi ile cildimizde sivilce problemleri oluşmaktadır. Bunlarla ilgili birçok kozmetik ürünü bulunsa da içerdiği kimyasal maddeler sebebi ile bir yeri düzeltirken bir yeri bozabilmekteler. Bu yüzden size en doğalından bir çözüm önerisi sunuyoruz. Doğal Maden Suyu Kürü ile sivilce problemlerinize elveda diyebilirsiniz…

Doğal Maden Suyu Kürü…

Bu kür en kolay sivilce kurutma formüllerinden birisi olarak ön plana çıkmaktadır. Hazırlanışı gayet pratik olan kür sayesinde çok kısa sürede olumlu sonuçlar alarak, sivilce probleminizden kurtulabilirsiniz.

Yarım su bardağı maden suyu ile yarım su bardağı doğal elma sirkesinin karışımı ile elde edilen kürümüzü hazırlamak için sadece birbirlerine karıştırıp, 2 saat bekletmek gereklidir. Sonrasında günde iki kez sabah ve akiam yatarken olmak üzere temiz bir pamuk parçası ile cilde fazla bastırmadan uygulanır. Uygulanan kür 30 dakika kadar cildinizde kaldıktan sonra ılık su ile iyice durulanır.

Cilt için herhangi bir zararı bulunmayan kür, sivilce probleminiz tamamen ortadan kalakana kadar uygulanabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken tek önemli konu ise doğal elma sirkesi yerine hazrı sirke kullanacaksanız içerisinde asetik asit bulunmamasına dikkat etmelisiniz.

 Maden Suyunun Cilde Diğer Faydaları Nelerdir?

Hazırlaması ve uygulamasıoldukça kolay olan maden suyu kürü sayesinde ayrıca;

  • Cilt gözeneklerinizi temizler ve sıkılaştırır.
  • Güçlü bir antioksidandır.
  • Cildi canlandırır ve ferahlatır.
  • Önemli bir kırışık gidericidir.

  

Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here