İyi Olan Kazansın / This Means War

0
133

İyi Olan Kazansın / This Means War

Merhaba sevgili sinemasever ziyaretçilerimiz… Filmlerle ilgili bilgi paylaşımlarımıza bir yenisi ile devam ediyoruz. Tadında bir komedi ile aksiyon severler için güzel bir paylaşım seçtik. İçerisinde aşk, rekabet ve bolca aksiyon olan bu filmimiz güzel ve keyifli bir 2 saat geçirmemizi sağlıyor.

İyi Olan Kazansın…

Başrollerinde Tom Hardy (Tuck) , Chris Pine(FDR) ve Reese Witherspoon(Lauren)’un oynadığı filmde erkek başrollerimiz başarılı birer CIA ajanını canlandırmaktadır. Filmin başında Heinrich kardeşler denilen suçluları yakalamaya çalışırken kardeşlerden birisinin ölmesinde sebep olurlar ve diğer kardeş intikam peşine düşer. Bir yandan İşlerini yapmaya yani suçluyu yakalamaya çalışırken; diğer yandan tesadüfler neticesinde ikisi aynı kızla tanışır ve ikisi de bu kızdan hoşlanırlar. Lauren ise; bu ikili arasında karar vermekte zorlanınca işler iyice karışacaktır.

Rekabet Başlıyor…

Tesadüf sonucu aynı kıza âşık olduklarını öğrenen deneyimli casuslar, bir centilmenlik anlaşması yaparak, seçimi hoşlandıkları kızın yapmasına fırsat oluşturacaklarını kabul ederler. Ancak; durum böyle gelişmeyecektir. Bütün casusluk deneyimlerini ve İstihbarat ajansının tüm imkânlarını seferber eden iki casusumuz, birbirlerini engellemek adına akla hayale sığmayacak birçok girişimde bulunacaktır.

Son Tercih…

İstihbarat yetenekleri sayesinde Lauren’in isteklerini ve beklentilerini öğrenen ve her hamlelerini bunun üzerinden yapan ajanlarımız, Lauren’in seçim yapmasını iyice zorlaştırmaktadırlar. Filmin sonuna kadar tercihin ne olacağını merakla beklediğimizi söylesek herhalde yanlış bir bilgi vermiş olmayız. Lauren ise; ikisi ile birlikte çıkmaktan rahatsız olduğundan bir an önce karar vermek istemekte ancak bu kararı bir türlü verememektedir. İşte bu anda en yakın arkadaşı ona “en iyi olanı değil seni en mutlu edeni tercih et” öğüdünü verir.

Filmin son saniyelerine kadar süren aksiyonun içerisinde hem heyecanla sahneleri izlerken hem de Lauren’in tercihinin ne olacağını merak etmek izleyicilere değişik duygular yaşatmakta… Spoiler vermemek adına tercihin ne olduğunu tabi ki sizinle paylaşmayacağız ama başarılı yönetmen McG’nin yönettiği bu güzel filmi izlemenizi önererek yazımızı sonlandırıyoruz…

                İyi Seyirler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here