Yağmurluklarda Parlaklık Modası

0
154

Yağmurluklarda Parlaklık Modası

        Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Moda trendleri ve ekollerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizler için içinde bulunduğumuz kış aylarında yeni bir trend olan parlak yağmurlukları anlatıyoruz. Soğuk günlerde içinizi ısıtacak ve etrafınızdakilerin sempatisini kazanmanızı sağlayacak bu şık yağmurluklar hakkında bilmek istediğiniz herşey burada…

Kışa Parlaklık Katın…

Geçtiğimiz yıllarda trend olan metalik renkler yeni bir ekol ile birleşerek bize yepyeni ve farklı bir kış trendi sunuyorlar. Kış aylarının soğuk ve kuru havalarını renklendiren bir hava katan parlak yağmurluk modelleri ile hem renkli hem de rahat bir imaj yakalayabiliyorsunuz.

Giy ve çık dediğimiz rahat giyim modasının temsilcilerinden olan yağmurluk ve rüzgârlıklar hemen hemen her markanın kış aylarına özel hazırladığı kreasyonlarda kendisine yer bulmayı başarıyor. Geniş cepli ve geniş yakalı veya bunların farklı renkli olduğu modeller ise farkını ortaya koymak isteyenler için iyi bir alternatif oluşturuyor. Sizi yağmur ve rüzgârdan koruyacak olan bu dış giysiler metalik kumaşların cazibesi ile sizi her daim ön planda tutmayı garanti ediyor. Geniş yakalı, bisiklet yakalı veya lastikli formları da bulunan parlak yağmurluklar rahatlığınızdan ise asla ödün vermiyor.

Hangi Kıyafetler İle Uyumludur?

Rahat giyimi temsil eden parlak yağmurluklar aynı ekolden her kıyafet ile rahatça giyilebilir. Özellikle metalik renklerin daha cömert kullanıldığı parlak ayakkabılar ile mükemmel bir uyum sağladığını söyleyebiliriz. Ama siz daha ağır bir tarz oluşturmak istiyorsanız stiletto ayakkabılar ile de kombinlenebilmektedir. Bunun haricinde aşırı bol olmayan pembe, gümüş gold, rose gold, bakır ve açık mavi tonlarındaki kıyafetler ve klasik bir Blue Jean ile de rahatça kombinleyebilirsiniz.

                Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here