Doğal Tırnak Beyazlatma Yöntemleri

0
35

Doğal Tırnak Beyazlatma Yöntemleri

            Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Tırnaklar ellerin güzelliğini ortaya çıkaran önemli bir detaydır. Tırnaklarımızın güzelliği ve bakımı için birçok farklı yöntem denemekte ve uygulamaktayız. Ancak; bazen ister istemez doğal sebepler veya kullanılan kozmetik ürünlerinin etkisi ile tırnaklarda kararma, sararma veya farklı renklerde lekelenmeler olabilmektedir. Bu yazımızda biz de size doğal yöntemlerle tırnakları beyazlatmanın yollarını anlatmak isteriz.

Daha Beyaz Tırnaklar…

Tırnaklarda oluşan lekeler ve kararma kadınlar için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Ne kadar bakım yaptırsanız da bu lekeler tam anlamıyla çıkmıyor ve tırnaklarınız halen yeterince beyazlamıyor ise; sizin için hazırladığımız doğal tırnak beyazlatma formüllerine bir göz atmanız da fayda olacaktır.

  • Limon İle Tırnak Beyazlatma…

Limon bilinen en eski el ve tırnak bakım kaynağıdır. Limon suyu içerdiği doğal asitlerle kozmetik ürünlerinden dolayı hava alamayan tırnakların derinlemesine temizlenmesini ve yeniden beyazlamasını sağlayacaktır. Aynı zamanda limon suyu ve bir çay kaşığı karbonat ile yapacağınız karışım sayesinde tırnaklarınızın güçlenmesini de sağlayabilirsiniz.

  • Doğal Sirke İle Tırnak Beyazlatma…

Sirke de limon gibi bir doğal temizleyicidir. Bir pamuk aracılığı ile tırnaklarınıza uygulayacağınız doğal hatta mümkünse ev yapımı sirke ile tırnaklarınızın daha beyaz olmasını sağlayabilirsiniz.

  • Diş Macunu İle Tırnak Beyazlatma…

En çok tercih edilen tırnak beyazlatma formüllerinden birisi de diş macunudur. Bu iş için kullanacağınız temiz bir diş fırçası ile tırnaklarınıza uygulayacağınız bir miktar diş macunu tırnaklarınızın daha beyaz olmasını sağlayacaktır.

Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here