İlk Buluşmada Karşınızdakini Etkileme Kombinleri

0
34

İlk Buluşmada Karşınızdakini Etkileme Kombinleri

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… İlk buluşmalar her zaman için streslidir. Ne giyeceksiniz, ne konuşacaksınız, nasıl davranmalısınız? Yanıp sönen flaşlar gibi bu sorular kafanızda yanıp sönmektedir. Neyse ki kadinnediyo.com olarak biz sizin yanınızdayız ve bu yazımızda en azından sorulardan en önemlisini cevaplandıracağız. İlk buluşmada karşı tarafı etkilemek için nasıl giyinmeniz gerektiği konusundan bahsedeceğiz sizlere…

İlk Buluşmada Karşınızdakini Etkilemek…

İlk buluşmaya hazırlanırken dikkat edilmesi gereken konuların ilk sıralarında şunlar gelmektedir;

  • Kendiniz Olun!

İlk buluşmalarda yapılan hatalardan önemli bir tanesi, olduğunuzdan farklı görünmeye çalışmaktır. Sizi yansıtmayan, tarzınız olmayan bir şeyi sırf beğeni alıyor veya çok güzel diye giymemelisiniz. Bunun yerine sizi en iyi anlatan kıyafetleri tercih etmelisiniz. Tarzınız sporsa spor tercihler, tarzınız daha resmi veya ağır ise bu tarza göre kıyafetler sizi olduğunuz gibi gösterecektir ve karşınızdakinin sizi daha iyi tanımasına fırsat verecektir.

  • Abartıdan Kaçının!

Sadelik bir kadının en büyük güzelliklerindendir. Sakın şık olacağım diye rüküş olma hatasına düşmeyin. İddialı kıyafetler ve dekoltelere ihtiyacınız yok. Sade kıyafetler ile doğal olun Bu dengeyi sağlamak önemli bir konu…

  • Aksesuarlar Önemli!

İlk buluşmada kullanacağınız her detay oldukça önemlidir. Detay denince de akla ilk olarak aksesuarlar gelmektedir. Takılarınızda göz yormayan zarif tercihler yapabilirsiniz. Büyük küpeler ve boynunuzu ve gerdanınızı kapatan kolyelerden uzak durmanızı öneririz.

  • Ayakkabı ve Çanta…

 Ayakkabı ve çanta tercihlerinizde en çok dikkat etmeniz gereken nokta birbirleri ile uyumlu olmalarıdır. Birbirleri ile alakasız tercihler göz yorucu ve itici olabilirler. Ayrıca; aşırı büyük ve farklı tarz olmamaları da diğer bir dikkat edilmesi gereken konudur.

Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here