Haftalık Burç Yorumları (17.02.2020 – 23.02.2020)

0
53

Haftalık Burç Yorumları (17.02.2020 – 23.02.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Ayın ortasını geçtiğimiz bu hafta ilginç gelişmeler sizleri bekliyor. Neler beklediğini öğrenmek isteyenler hadi yazımızı okumaya başlayın…  (17.02.2020-23.02.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar, bu hafta Güneş’in burcunuzda yükselmesi neticesinde platonik bir aşka meyilli olabilirsiniz. Bu meyil aslında aşkı tatmak ve hissetmek için derinliklere inmenizden kaynaklıdır. Diğer yandan Merkür’ün geri hareketi devam ettiği için mali yükümlülük içeren hiçbir anlaşma yapmamanızı öneririz.

Boğa Burcu:

Sevgili Boğalar bu hafta sosyal olarak uyumlu bir haftaya başlıyorsunuz. Başkalarına destek, anlayışlı olmak ve sorunları çözmeye yönelik adımlarınız ile haftanın yıldızı sizsiniz. Kariyer basamaklarında ise; bu hafta mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu:

İkizler burcu bu hafta sanat veya dini mistisizm gibi konulara ilgi duyabilir. Ayrıca; Hafta sonunda doğru bu hafta sorumluğunuzdaki tüm işi hakkıyla yapmanın huzur verici rahatlığı ile hafta sonu tatiline girebilirsiniz.

Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeçler bu hafta üzerinde durmanız gereken konulardan birisi hiçbir şeye kesinlik içeren bir söz vermemek, yapamayacağınız şeyler dâhil olmak üzere bu hafta bu yönde bir yönelmeniz olabilir dikkatli olun.

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar bu hafta partnerinize kulak vermeyi denemelisiniz. Partnerinizin sizden pek bir beklentisi yok, sadece sizin kendisini dinlemenizi ve anlamınızı bekliyor. İş hayatınızda ise; yakın çalışma arkadaşlarınız ile sert bir fikir uyuşmazlığı yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu:

Uzun zamandır sevginize olan inanç kaybı sebebi ile sevginizi test etme ihtiyacı hissetmekteydiniz. Ancak bunu yaptığınız takdirde ne kadar kırıcı olabileceğini iyi hesaplamalısınız. Çünkü bu aynı zamanda sizin de bu ilişkiye verdiğiniz değeri test etmek anlamına geliyor.

Terazi Burcu:

Bu hafta özgürlüğünüze fazlaca düşkünsünüz sevgili Teraziler… Sizin önünüzde engel olabilecek her şeyden kurtulma çabanız da bu yüzden zaten. Kendinizi farklı aktivitelere yöneltmek sizi yargılayan kimsenin olmaması isteğiniz de belki de haklısınızdır.

Akrep Burcu:

Bu hafta yetenekli olduğunuz bazı konularda kendinizi gösterme fırsatı bulabilir hatta oluşturabilirsiniz. Bu kendinizi ispatlamak için büyük bir fırsat olacaktır. Ancak; bunu yaparken attığınız adımlarında başkalarının üzerine basmadığına emin olun…

Yay Burcu:

Merkür’ün geri hareketi sebebi ile ilişkilerinizde bazı küçük problemler yaşayabilirsiniz sevgili Yay’lar… Ancak bunun ciddi boyutlara gelmesi ve kalıcı-kırıcı bir hale dönüşmesini engellemek de yine sizin elinizde. Diğer yandan bu hafta iş hayatınızla ilgili yeni bir iş veya pozisyon gibi bir değişiklik teklifi kafanızı karıştırabilir.

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlaklar bu hafta hem Merkür hem de Güneş’in etkisi ile maddi konularda planınız dışında olumsuz hareketlenme yaşayabilirsiniz. Bunu engellemek adına kontrolü elinize almanız ve bu haftayı aşırı temkinli geçirmenizi önerebiliriz. Ayrıca, en ufak bir risk gördüğünüz tüm yatırımlardan uzak durmanız sizin için iyi olacaktır.

Kova Burcu:

Sevgili Kova burcu bu hafta aşk hayatınızda yersiz asabiyet ve çıkışlar gösterebilirsiniz. Merkür’ün geri hareketinin etkisinin yüksek olacağı bu durum sonrası ayrılık yaşamanız ihtimaller arasında. Diğer yandan maddi konularda şansınız yükselişe geçiyor ve bu hafta ortasına doğru bir rahatlık süreci başlayabilir.

Balık Burcu:

Bu hafta başından itibaren Güneş balık burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu ilerleme ve yeni yaşın getirdiği olgunluk ile haftaya zinde ve enerjik giriyorsunuz. Hafta sonundan itibaren de bazı yarım kalan işleri bitirme hevesi ve heyecanına girebilirsiniz.

            Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here