Modada Kişisel Tarzınızı Bulun!

0
192

Modada Kişisel Tarzınızı Bulun!

            Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Modada en önemli konulardan birisi kendinize yakışan tarzı bulmaktır. Kendi vücudunuza uygun size özgü tarzı bulduğunuzda kıyafetleriniz daha çok yakışır ve siz de kendinizi daha güzel hissedersiniz. Peki, kendi tarzınızı nasıl bulabilirsiniz? Adım adım size kendi tarzınızı bulmayı öğretiyoruz…

Kendi Tarzınızı Bulmak için Yapmanız Gerekenler…

1.Adım: Vücut tipinizi tanımak…

Kendi tarzınızı oluşturmanın ilk ve en önemli adımı kendi vücut tipinizi tanımaktır. Vücut tipinizi tanıdığınız zaman kıyafet tercihlerinizi de vücut tipinize göre yapabilir ve size daha çok yakışan kıyafetler giyebilirsiniz. Genel olarak kabul edilen vücut tipleri; Düz, Kum Saati, atletik, Armut ve Elma tipi vücut yapısıdır.

2.Adım: Dolabınızı inceleyin…

Dolabınızı derinlemesine inceleyerek giymeyi en çok tercih ettiğiniz, hiç giymediğiniz kıyafetleri belirleyin. Sonra neden tercih ettiğinizi ve etmediğinizi düşünün. Bu analize göre bundan sonraki alışverişleriniz için yol haritası oluşturabilirsiniz.

3.Adım: En sevdiğiniz renk ve kombinasyonları belirleyin…

Kıyafetlerde renk ve kombinasyon tercihleri sizin tarzınızı yansıtan en önemli faktörlerdendir. Bu konuda önerimiz sizi mutlu hissettiren, giydiğinizde kendinize yakıştırdığınız renk ve kombinasyonlarda ısrarcı olmanız.

4.Adım: Aksesuar tercihleri…

Aksesuar tercihleri tarz oluşturmada veya tarzınızı yansıtmada size çok yardımcı olacaktır. Bileklik, halhal, kolye, küpe, saat hatta bunların boyutları bile tarzınızı yansıtmalıdır.

5.Adım: Ayakkabı ve çanta seçimi…

Ayakkabı ve çanta seçimi sizin genel tarzınızı dışa vurmanızı sağlarlar. Rahat, günlük veya daha resmi seçim gibi alternatifleri bolca bulacağınız ayakkabı ve çantalar ile tarzınızı dışa vurun!

Bu 5 adımı dikkatli bir şekilde uyguladığınızda kendi tarzınızı rahatça bulabilirsiniz. Son olarak bir öneri daha eklemek gerekirse, kesimleri ve tarzları ile sizi yansıtan favori markalar bularak, alışverişlerinizi bu markalardan yapmaya çalışırsanız. Tarzınızı yansıtmanız daha kolay olacaktır.

            Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here